Přemýšlíte, jak zajistit příjemné klima pro své blízké či zaměstnance?

Rádi byste měli pod kontrolou kvalitu vzduchu ve Vašem domově nebo ve vlastní firmě? Stačí, když si pořídíte do domácnosti či do firmy klimatizaci a zajistíte tak svěží vzduch v místnostech. Obraťte se na specialisty, kteří klimatizacím a jejich servisu rozumí.

Vlivem prostředí na zdraví lidí se zabývají studie, prokazující přispění vyšší kvality ovzduší k vyšší produktivitě práce. V horkých letních dnech je pobyt v uzavřené místnosti nepříjemný, těžko se dýchá, člověk se potí a je rychleji unavený. Ať už Vaši zaměstnanci pracují u počítače, nebo ve výrobních prostorech, je dobré zajistit jim kvalitní klima. V domácnostech se zase v letních měsících, zejména v panelových bytech, špatně usíná vlivem teplého venkovního vzduchu.

Výběrem vhodné klimatizační jednotky tak přispějete k lepšímu prostředí v bytě, kanceláři, nebo dílně. Součástí klimatizace je prachový filtr, který slouží k omezení virů a alergenů, nebo odstranění zápachu. Klimatizace má dnes nejen chladící funkci v letním období, ale poskytuje i ohřev v zimě, při přepnutí na provoz tepelného čerpadla. Při výběru se orientujte podle výkonu a případné hlučnosti klimatizace.

Samostatnou kapitolou je potom servis klimatizace. Při neodborném čištění vzniká riziko zanesení vzniklých nečistot do ovzduší. V tu chvíli se stává z klimatizace zdroj zdravotních problémů a alergií.

Obraťte se proto na naši brněnskou firmu, máme zkušenosti s montáží a servisem klimatizací již od roku 1992. Spokojené zákazníky máme po celém světě. Dodáváme klimatizační jednotky do restaurací, lázní, nemocnic i elektráren. Doporučíme Vám pravidelnou kontrolu stavu klimatizačního zařízení a naplánujeme společně její servis. Zajistíme celoročně příjemné prostředí a čistý vzduch všude tam, kde si budete přát!