Přeskočit na obsah
Domů » BYDLENÍ » Pouštíte se do rekonstrukce střechy? Poradíme vám s výběrem střešní krytiny

Pouštíte se do rekonstrukce střechy? Poradíme vám s výběrem střešní krytiny

střešní krytiny

Přestože jsou v současné době k dostání různé materiály, tradiční pálená taška má na evropském trhu neodmyslitelné místo. Dokonce se stále jedná o nejoblíbenější střešní krytinu, protože se vyznačuje vysokou kvalitou, dlouhou životností a nezaměnitelnými vlastnostmi. V následujících řádcích vám o pálených taškách prozradíme více informací.

Velice žádané jsou jednoznačně střešní krytiny TONDACH, které jsou k dostání v mnoha modelech, s různými povrchovými úpravami a v rozmanitých odstínech. Stejně tak vás nadchnou střešní tašky BRAMAC, a to jak po kvalitativní, tak i estetické stránce.

Pálené tašky vydrží desítky let

V první řadě je u pálené tašky oceňovaná celková odolnost a mrazuvzdornost. Dobře tak odolává nepřízni počasí a bez problémů zvládá extrémní klimatické podmínky. Pálená taška je tedy vhodná i na střechy nemovitostí v horských oblastech.

Stejně tak vás u pálené krytiny zajímá to, jak dlouho vydrží barva střechy v původním stavu. Vzhledem k tomu, že společnosti používají pro povrchovou úpravu glazuru nebo engobu, nemusíte se bát změny barvy. Povrchová úprava chrání tašky před kyselým deštěm i UV zářením, dokonce se na vzhledu nepodepíše ani vysoce agresivní ptačí trus.

Se zárukou máte jistotu

Pokud se tedy pouštíte do rekonstrukce střechy, případně do realizaci nové, vsaďte na výrobce, který nabízí dlouhou záruku. TONDACH i BRAMAC vám poskytují vskutku dlouhou záruční dobu, protože svým výrobkům věří. Střecha bude sloužit ještě i další generaci.

Jestliže hledáte internetový obchod, kde byste mohli koupit pálené tašky, obraťte se na STAVINVEST.cz, kde momentálně probíhá výprodej nejen střešních tašek BRAMAC a TONDACH. Střešní krytinu seženete za vskutku přijatelnou cenu, pusťte se tedy do nakupování.