Potřebujete novou podlahu?

Snad všichni se shodneme na tom, že jednou z nejdůležitějších a nejnamáhanějších nosných konstrukcí  jsou právě podlahy. Podlaha nemusí být nijak nápaditá či designově zajímavá, ani se od ni nečeká, že na první pohled upoutat pozornost každého, kdo vkročí do interiéru. Očekává se od ní jediné, že bude plnit svoji funkci, bude rovná, snadno přizpůsobitelná nárokům uživatelů a bude mít dlouho životnost. A právě všechny tyto požadavky jsou i jedny ze základních vlastností takzvaných anhydritových litých podlah, a proto se mezi uživateli z řad domácností, ale i firem, stávají čím dál více oblíbené.

Výhody anhydritových podlah

Anhydritové podlahy jsou vhodné do všech typů prostor, proto se skvěle hodí jak do zcela nových objektů, tak i v případě rekonstrukce domu či bytu, nemusíte totiž zdlouhavě vybírat, jestli je toto pro vás vhodné. Mezi nesporné výhody lité podlahy patří její pevnost a mechanická nepoškoditelnost, není tedy divu, že tento typ povrchu postupně nahrazuje klasické betonové podlahy. Navíc pokládka litím samonivelačního potěru zaručuje zcela rovný a hladký povrch. Skvělou volbou jsou také v případě, že uvažujete o podlahovém vytápění. Tyto podlahy mají totiž výbornou tepelnou vodivost a velmi rychle a dobře se prohřívají. Výhodou je bezesporu také rychlost realizace, ta totiž netrvá ani týden. Ve většině případů můžete po podlaze bez problémů chodit již druhý den po realizaci nátěru.

Anhypodlahy

Pokud tedy i vy uvažujete o rekonstrukci, nebo vás prostě jen zaujala tato nová generace podlah, určitě navštivte internetové stránky společnosti anhypodlahy.cz. Zde se dozvíte veškeré podstatné informace, které vás v souvislosti s podlahami zajímají, a naleznete zde rovněž ceník anhydritových podlah. Ovšem můžete zaslat i zcela nezávaznou poptávku, kde vám společnost vypracuje již konkrétní cenovou kalkulaci.