Přeskočit na obsah
Domů » PRO FIRMY » Opravy kanalizace svěřte do rukou profesionálů

Opravy kanalizace svěřte do rukou profesionálů

Fotografie:Opravy kanalizace

Pokud nastane závada na kanalizaci, je nezbytné se obrátit na odbornou společnost, která se specializuje na opravy. Současný trh je rozmanitý a působí na něm spousta takových podniků, přičemž velice žádané jsou služby od IBOS a.s., což je odborník nejen na opravy kanalizace. V následujících řádcích vám prozradíme, s čím vám dokáže pomoci.

Z technického hlediska jsou opravy kanalizace poměrně náročné, ovšem IBOS a.s. disponuje moderními nástroji a technologiemi, a proto dokáže zrealizovat bezvýkopové opravy kanalizace. Odstávka je potom minimální. Výkopové práce jsou dost nákladné, navíc i časově náročné.

Monitorování kanalizace

Vedle oprav vám dokáže uvedený specialista zajistit i monitorování kanalizace, k čemuž využívá inovativní techniku. Snadno a rychle tedy zjistíte, v jakém stavu je kanalizační potrubí, jestli se jedná o havarijní situaci a podobně. Pravidelným monitorováním můžete takovým potížím předcházet.

Monitorování vám mimo jiné prozradí, jestli nejsou nezbytné investice do renovace kanalizační sítě. V nabídce jsou různá monitorovací zařízení, jako jsou třeba nástrčné kamery REVI 260 pro domovní kanalizace. Pokud hledáte propracovaný systém, potom sáhněte po CamBoss IV. Kamerové hlavice jsou přesné a mohou disponovat i přídavnými funkcemi, díky nimž potom můžete hlavu natáčet do úhlů, měřit spády a podobně. Funkcí je celá řada.

Vysokotlaké čištění

Zapomenout nesmíme ani na vysokotlaké čištění, které může být jak mechanické, tak i za pomoci vysokotlakého zařízení. Společnost disponuje hned dvěma variantami vysokotlakého čisticího stroje, a to s vlastní pohonnou jednotkou i poháněnou vedlejším pohonem podvozku.

Pokud si chcete zjistit více informací o službách, podívejte se do nabídky společnosti IBOS a.s., budete s přístupem nadmíru spokojeni.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *