Oprava laku a oprava alu kol Praha

Paint Fix Pro se zabývá profesionální opravou laku a alu kol v Praze. Zákazníkům ušetří čas, jelikož opravy trvají v řádu 2 – 4 hodin dle náročnosti práce. Se zákazníkem je domluven ten čas, který mu nejlépe vyhovuje a existuje i možnost se dohodnout, na přistavení a vyzvednutí auta z opravy. Dokáží uspořit náklady. Metody, které firma používá, jsou efektivnější a šetrnější k autu.

Smart repair systémy, chcete-li systémy chytrých oprav laku, využívají speciální postupy při opravách menších nebo středních poškození laku, a to tak, že není nutné vyměnit díl. Jedná se o speciální ruční práci na vymezené ploše. Typickým příkladem oprav je oprava autolaku Praha – jedná se tedy o nárazníky, lemy blatníků kol, disky, zrcátka, kliky dveří, prahy, sloupky u předních oken nebo spodní části dveří. V určitých případech lze opravit i větší části ploch poškození laku, kterým může být například škrábanec přes celý bok automobilu), což je ale posuzováno na základě konzultace přímo s technikem firmy.

Tak jako lze opravit lak auta, tak to samé umí i s alu kolama. Oprava alu kol Praha je velmi často možná i bez přezouvání pneumatiky či sundávání celého kola. Lze takto docílit toho, že je kolo opraveno bez dlouhého čekání. Oprava alu disků Praha je obdobná jako u laku. Termín dokončení je během dne, s výjimkou náročnějších oprav více kol najednou.