Odsavače par – páry musí z kuchyně pryč!

Odsavače par se staly nezbytnou součástí každé kuchyni – efektní a praktický pomocník.  Navíc trendy kuchyně je kuchyňský prostor spojený s obytným pokojem nebo jídelnou, čímž se zvyšuje význam odsavače par. Kuchyň je úžasná líheň plísně a ráj pro různé plynové zplodiny, mastnotu a prach, které nikdy samy od sebe nezmizí. A pokud chcete předejít usazeninám mastného prachu na nábytku a stěnách, tak v žádném případě neotálejte s nákupem digestoře, jak se také odsavači par říká. Moderní odsavače par vám budou nejen skvěle sloužit, ale také díky svému unikátnímu designu se stanou dominantou ve vaší kuchyni.

Odsavače par – výkonný pomocník

Odsavače par rozdělujeme na odtahové, recirkulační, teleskopické a štěrbinové se spodním odsáváním.  Nejúčinnější jsou komínové digestoře, ale bez odtahového potrubí nebo komínu to nepůjde. Pozor! Nesmí jít o komín určený na vytápění.  Pokud zvolíte recirkulační variantu, tak zde se odsávaný vzduch dostává k uhlíkovým filtrům, které ho zbaví vlhkosti a zápachu, poté vyčištěný vzduch se vrací zpět do místnosti.  Kvalitní odsavače par by měly vyměnit vzduch v místnosti minimálně desetkrát za hodinu. Je třeba si uvědomit i skutečnost – silný motor se rovná velká hlučnost. Tichý chod vám zaručí pouze spotřebiče ve vyšší cenové relaci.  Hlučnost odsavače par by nikdy neměla překročit 56 dB.

Vysoce kvalitní odsavače par CATA a EMPIRE  

Odsavače par! Sháníte kvalitu za rozumné ceny? Tak to rozhodně soustřeďte svou pozornost na španělskou značku CATA nebo na privátní značku společnosti ČEKO IMPORT a.s. EMPIRE. Tato společnost odsavače par vyrábí pouze z evropských komponentů s jedinečným poměrem užitková hodnota/cena.  Obě firmy mají jasný cíl, vyrábět kvalitní digestoře s ohledem na unikátní design.   Na trhu fungují mnoho let a za tu dobu se jim podařilo ve velké konkurenci obstát a tak pevně zakotvit mezi předními výrobci digestoří.