Oblečení – vaše vizitka

Oblečení tvoří důležitou součást našeho vzhledu. Jeho prostřednictvím se prezentujeme a působíme na ostatní a pomocí něj významným způsobem ovlivňujeme, jaký zanecháme první dojem. Pár cenných bodů navíc nám naše vizáž může přidat nejen v soukromém životě, ale i v tom pracovním. Třeba když se ucházíme o nové zaměstnání. Personalisty totiž zaujmou nejen naše pracovní zkušenosti, schopnosti a dovednosti, ale i to, jak vypadáme.

Pomocník k nezaplacení

Jak dokonale bude prádlo vyžehlené, závisí nejen na vaší šikovnosti, ale především na kvalitě vašeho pracovního nástroje, tedy žehličky. Dnes se velké popularitě těší tzv. napařovače, které představují nejšetrnější a nejbezpečnější metodu, jak dát pomačkaným oděvům tu správnou fazonu. Jedním z nejoblíbenějších nejen u profesionálů je Jiffy SteamerDíky němu se nebudete muset trápit ani se silnými a nepoddajnými materiály a snesitelnější pro vás bude také žehlení košilí a halenek, které jinak stojí hodně nervů. Jednoduše je totiž vyžehlíte, i když visí na ramínku. Nemusíte vytahovat žádné žehlicí prkno ani se pak zdržovat jeho skládáním, takže ušetříte spoustu času. Napařovač navíc prádlo krásně osvěží, dobře totiž odstraňuje nejrůznější pachy. Pára skvěle funguje také jako dezinfekce, protože ničí bakterie. Ať už tedy pospícháte do práce nebo do divadla, můžete se spolehnout na to, že budete pokaždé vypadat jako ze žurnálu.

Jako ze škatulky

Oděv, který nosíme, musí být nejen pohodlný a příjemný, ale také čistý, voňavý, a především dobře vyžehlený. Právě žehlení ale patří k činnostem, které se zrovna velké oblibě netěší, na žebříčku popularity domácích prací dlouhodobě obsazuje ty nejnižší příčky. Však, jen si sami vzpomeňte, jak dlouho u vás trůní koš s vypraným prádlem, než se do něj pustíte. Jednoho dne ale stejně není zbytí a nezbývá než hory triček, košilí a šatů „zlikvidovat“. I navzdory tomu, že se dnes spousta oblečení vyrábí z nemačkavých materiálů, stále zůstává dost kousků, které po žehlení přímo volají.