Objevte výhody paletových regálů

Paletové regály představují to nejlepší řešení pro uskladnění vašeho paletového zboží. Mějte dokonalý přehled o tom, co máte kde uložené.

Do jakých prostor jsou paletové regály vhodné?

Osvědčí se zejména ve skladových prostorách, kde je se zbožím manipulováno pomocí vysokozdvižných vozíků. Jsou určeny ke skladování materiálu na paletách nebo k zaklizení zboží vysoké hmotnosti. Proto je využijete převážně v logistických centrech, výrobních a průmyslových halách.

Variabilita

Další výhodou těchto regálů je množství možných modifikací, které zcela jistě uspokojí vaše požadavky. Paletové regály do skladů umožňují vytvoření nejrůznějších sestav, které se jednoduše přizpůsobí prostorovým dispozicím. Jednotlivé stavební moduly je možné vystavět až do výšky 12 000 mm. Pomocí doplňkových prvků, jako jsou plechové výplně polic a přídavné sloupce, získáte přehledné paletové patrové sklady. Praktickými pomocníky jsou též ochrany sloupu a plastové etikety pro označení umístěného zboží či materiálu.

Kvalitní certifikovaná ocel

Ta je základním prvkem regálových konstrukcí. Nosníky a regálové rámy jsou zhotoveny z kvalitního pozinkovaného materiálu metodou Sendzimir, jež zaručuje dlouhou životnost a povrchovou odolnost. Navíc všechny typy paletových regálů splňují veškeré normy a platné předpisy v ČR. Můžete se spolehnout na jejich bezpečnost. Stabilní konstrukce neohrozí obsluhující zaměstnance, ani uskladněné zboží.

Maximální skladová kapacita

Mobilní paletové regály se posouvají po kolejích pomocí elektromotoru. Díky tomu se s nimi dobře manipuluje a dosáhnete tak toho nejlepšího využití každého místa. Tento typ regálů najde své uplatnění hlavně v mrazírnách a chladírnách, kde výrazně napomáhá k úspoře energie. K jejich instalaci potřebujete pouze jednu obslužnou uličku, ve které se budou mobilní regály posouvat do bloku.

Facebookové komentáře

Přidat komentář