Přeskočit na obsah
Domů » MUŽI » Objevte 5 netradičních stylů pro nošení pánského bílého trička

Objevte 5 netradičních stylů pro nošení pánského bílého trička

Jistě jste si už také stačili všimnout, že se do módy po letech opět vrátil minimalismus. Univerzálnost, která se skrývá v jednoduchých kouscích oblečení bez potisku a vzorů, není ani zdaleka nudná, jak byste si možná mohli myslet. Je tomu přesně naopak. Díky nekomplikovanosti jednoho dílu pak totiž může vyniknout jiný stylový kousek, který se v rámci vašeho outfitu nachází.

A jaký kousek oblečení je tím nejideálnějším, pokud chcete svému okolí na zlatém podnose naservírovat kupříkladu nové značkové džíny? No přeci jednoduché bílé tričko. Vynikne v něm nejen vaše opálení a svaly.

Zajímá vás, jak ho použít při tvorbě pánského outfitu tak, abyste vypadali skvěle? Pak pokračujte ve čtení. Máme pro vás totiž hned pět tipů na to, jak netradičně, ale především stylově nosit právě pánské bílé tričko.

Romantický letní model

Léto je obdobím, kdy si dovolí trochu se odvázat i pánové, kteří jinak vzorům a barvám příliš nefandí. A právě toto období je tou nejvhodnější dobou sáhnout po nekomplikovaném bílém tričku. K němu totiž můžete obléci i poklady, které se jinak jen těžko kombinují. Například plátěné kraťasy s kapsami a romantickým florálním vzorem. K takovému modelu se pak hodí plátěné slip-ony v tmavém provedení nebo kožené sandály.

I basic tričko může působit designově zajímavě

Nesmíme zapomínat na to, že jednobarevná trička nejsou všechna stejná. I v tom se skrývá jejich krása. Nebojte se tedy kupříkladu na následujícím odkazu https://www.bolf.cz/cze_m_Panska-moda_Panska-tricka-816.html vybrat třeba model s malými dírkami, náprsní kapsou, trendy lodičkovým či véčkovým výstřihem nebo se zajímavými atypickými švy.

Nechte vyniknout své šperky a ozdobné doplňky

Především v rámci street městského, ale klidně i funky stylu se obvykle nosí větší množství šperků. Od zlatých masivních řetízků a prstenů až po boho dřevěné, látkové nebo kožené náramky. V kombinaci s bílým tričkem a nenápadnými kalhotami vyniknou vaše oblíbené ozdoby tak, jako nikdy. A totéž platí také o hodinkách či designové pánské tašce.

Otevřete své skříně bohémskému outfitu

Oblečení v basic provedení, kterým nekomplikované pánské tričko v čistě bílé barvě bezpochyby je, se geniálně hodí i k venkovskému, cestovatelskému, ale třeba i k nespoutanému bohémskému stylu. K lehkým plátěným kalhotám v pískové či khaki barvě a žabkám nebo koženým mokasínům si proto čistě bílé tričko můžete obléknout i jako symbol minimalismu jako životního směru.

Vyzkoušejte také bílá trika v oversized provedení.

Vrstvení si s jednoduchým bílým tričkem neskutečně rozumí

Pánské tričko v bílé barvě je jako stvořené také k vrstvení. K modrým džínám v potrhaném vzhledu a ve střihu s rovnými nohavicemi si oblékněte bílé tričko s náprsní kapsičkou a přehoďte přes něj pánský kardigan nebo třeba rozepnutou flanelovou košili.

Pokud jste vysoké postavy spíše štíhlého charakteru, můžete klidně sáhnout i po svršku v prodloužené délce. V takovém případě si ale rozhodně nezapomeňte bílé tričko zastrčit do kalhot nebo alespoň za opasek, což vypadá velmi módně.