Nůžkové stany v nejprodávanějším rozměru 3×3 m

Nůžkové stany 3 x 3 m krášlí nejeden pozemek nebo zahradu. Blíží se Vánoce, a pokud toužíte svého blízkého člena rodiny obdarovat tímto dárkem, tak v první řadě je výběr správné velikosti.  Velikost stanu určuje počet lidí, kteří se pravidelně budou zahradní slavnosti nebo firemní akce účastnit, záleží na tom, pro jaký účel budou nůžkové stany 3 x 3 m využívány.  Na větší akce, je vhodnější varianta 3×6 metrů a na opravdu velké sešlosti je nutné si objednat rozměr 6×12 metrů.  Na řadě je volba konstrukce. Klasická nebo nůžková? Klasická konstrukce nabízí nízkou cenu, ale počítejte s delším procesem stavění. Dražší nůžková konstrukce se neskládá z několika dílů, a proto nůžkový stan roztáhnete jediným pohybem.

Vyberte svůj vysněný nůžkový stan 3 x 3m! Všechny jsou SKLADEM!

Nůžkové stany 3 x 3 m – široka paleta barev a tvarů

Nůžkové stany 3 x 3 m nejsou jen praktické, ale také nabízejí jistou eleganci a oživení vašeho pozemku. Záleží pouze na vašem estetickém cítění, zda zvolíte standardní jednoduché typy nebo zahradní altán, který se pyšní atypickým vzhledem. Ten ocení uživatelé, kteří si potrpí na originalitu a jedinečnost. Pak je nutné řešit barvu. Tmavá barva je ideální, co se údržby týče, ale více pohlcuje slunce. Na výběr máte i tkaniny. Tady nedoporučujeme rozhodně šetřit, pokud chcete, aby vám nůžkové stany 3 x 3 m sloužily po mnoho let, a proto volte tkaninu s obsahem PVC nebo z nepromokavého polyetylenu.

Nůžkové stany 3 x 3 m – příslušenství

Nůžkové stany 3 x 3 m jsou doma, ale stále to není ono – něco podstatného pro komfortní použití vám chybí? Nechte se inspirovat kategorii ´Příslušenství´ ve špičkovém internetovém obchodě t-zbozi.cz. Zde si můžete přiobjednat bočnice, osvětlení, kdy nejpoužívanější jsou LED světelné kabely. A před dotěrným hmyzem vás skvěle ochrání moskytiéra.  Nůžkové stany 3 x 3 m jsou lehké a dají se jednoduše přenášet. Proč si tedy nepořídit přenosnou tašku přímo určenou na nůžkové stany 3 x 3 m?