Nová Škoda Kodiaq a další oblíbené modely aut

Automobilka Škoda před nedávnem přišla s horkou novinkou, kterou představila i na nejprestižnějších autosalonech v Evropě. Jedná se o model Škoda Kodiaq, od něhož si výrobce slibuje, že výrazně zaboduje na trhu s SUV vozidly.

Proč Kodiaq vyniká?

A už první měsíce ukázaly, že tomu tak skutečně může být. Dokonce se na tento zbrusu nový model dělají pořadníky, jako tomu bylo kdysi při koupi auta za minulého režimu.

Jenže je na co čekat. Kodiaq je v mnohém lepší nežli jeho předchůdci, mezi něž se řadí Škoda Superb či Škoda Octavia Combi. Jedná se o celkem robustní auto, které ale doslova nadchne jízdními vlastnostmi, díky nimž se bez problémů vypořádává i s náročnějším terénem. Ve vylepšené verzi má pohon na všechna čtyři kola, což mu dodává na dynamičnosti. Na výběr máte z celé řady variant motorů, benzínových i dieselových.

Kromě škodovek je stále populární značka VW

V tuzemských autorizovaných prodejnách i nadále můžete pořídit starší modely škodovek, ale také příbuzné VW. Značka VW má i u nás velké renomé, a to i díky modelům Volkswagen Passat, Volkswagen Touran nebo Volkswagen Golf, jehož různé verze se prodávají už mnoho let.

Kde pořídit oblíbené modely aut?

Nové i ojeté vozy Škoda a VW pořídíte u autorizovaného prodejce Auto Podbabská, který má sídlo na Praze 6 v Dejvicích, konkrétně v ulici Pod Paťankou. Kromě samotného prodeje společnost nabízí i servis Škoda.

Pořídit si můžete nejen zcela nová vozidla, u nichž musíte přeci jen několik týdnů čekat, ale také skladové vozy. V jejich případě máte možnost odjet prakticky ihned po podpisu smlouvy.

Díky autorizovanému prodejci máte jistotu, že se svezete v opravdu kvalitním vozidle, za které navíc zaplatíte odpovídající, nijak přemrštěnou sumu. Ať si zvolíte nový Kodiaq či jiný model, určitě nebudete litovat. Vozidla této značky a automobily VW patří ve svých třídách k tomu nejlepšímu, co je v současné době na tuzemském trhu k dostání.