Přeskočit na obsah
Domů » MUŽI » Noc plná vášně? 3..2..1 TEĎ!

Noc plná vášně? 3..2..1 TEĎ!

Pokud je vám přes 40 a s vaším intimním životem to jde od desíti k pěti, možná vám tyto řádky přijdou právě vhod. Přinášíme několik tipů a rad, jak skoncovat s nudou v posteli a nastartovat novou etapu plnou erotických radovánek. A že se dá kvalitně sexuálně žít třeba i na prahu osmdesátky, nám potvrzují například věčný milovník Jan Saudek nebo třeba celoživotní eskapády nedávno zesnulého Mistra Karla Gotta.

Jídlo jako afrodiziakum?

Nejspíš všichni tušíme, že guláš s pěti knedlíky nebo utopenec nás do sexuálního nebe nedostane. Právě naopak. Správná životospráva a strava bohatá na zdraví prospěšné látky mají vliv i na zdravý stav organismu a lidskou sexuální aktivitu. Mezi potraviny, které díky svému vysokému obsahu vitaminů a minerálů přímo podporují libido a sexuální apetit, patří například: mandle, avokádo, banány, chřest, kokos, čokoláda nebo česnek.

Alkoholu tak akorát

Pokud jste milovníci šampaňského nebo sektu, jistě nám potvrdíte povzbuzující účinek tohoto bublinkového nápoje. Ano, i to je společně s jahodami považováno za mírné afrodiziakum, díky němuž vzrůstá touha po intimních okamžicích. Pokud to však se šampaňským nebo jiným alkoholickým nápojem přeženete, může to být naopak úplný zabiják žhavých radovánek. Jeho přemíra může způsobit vadnutí vaší chlouby v ten nejméně vhodný okamžik!

Kamagra – erekce na dlouho a bez předpisu!

A už se vám to možná stalo… v tom nejlepším vám prostě přestal fungovat… Partnerka si to bere osobně a vy také… Ocitáte se v zapeklité situaci a intimní chvíle raději odkládáte. Jenže to není řešení, právě naopak. Při problémech s erekcí se nabízí jedna velmi příjemná možnost. Lék Kamagra s účinky Viagry, který ale koupíte i na internetu! Při nákupu Kamagry vás jistě překvapí její nízká cena, je totiž zhruba 5krát levnější, než cena viagry. Generikum jménem Kamagra již zachránilo mnoho párů od nocí bez vášně a možná i od rozvodu!

Příčiny špatné erekce?

Jednou z příčin problémů na poli erotického života může být i pandemie koronaviru. Lidé se méně hýbají, partneři jsou spolu častěji, než byli zvyklí, takže si mohou lézt lehce na nervy. Kvůli pobytu doma jsme více zanedbávali svoji životosprávu a problém byl na světě. Co si o tom myslí sexuální koučka Megqyn White?

Bojujte o své zdraví

Pokud vás trápí potíže v oblasti nedostatečné nebo slabé erekce, je jistě zvážit také návštěvu lékaře. Ten posoudí váš zdravotní stav, a zhodnotí, zda-li je ve vašem případě vhodné užívat léčivo pro podporu prokrvení penisu. Je-li vám návštěva lékaře nepříjemná, vše vyřešíte přes internet a váš balíček bez označení produktu, který je zabalen uvnitř, vám může dorazit během pár dní od objednávky. Jen je třeba upozornit, že léky obsahující Sildenafil – účinná látka Kamagry i Viagry, nejsou vhodné při velmi vysokém krevním tlaku, při žaludečních vředech, nemocných játrech nebo po prodělané srdeční příhodě.

Předčasná ejakulace? Známe možnosti!

Problémů v intimním životě se může objevit víc. Těm mladším, ale nejenom jim, může způsobovat nepříjemnosti při „akci“ i předčasný výron semene. Bojujte proti němu takto:

  • Častěji provozujte sexuální hrátky.
  • Masturbujte, jak jen to jde!
  • Osvojte si speciální stiskávací techniky.
  • Užívejte medikaci – znecitlivující krémy, nebo léky na oddálení ejakulace
  • Navštivte odborníka.
  • Pravidelně cvičte pánevní dno.

Máte ostych z návštěvy lékaře nebo sexuologa? Už jste někdy řešili problém s erekcí? Máte nějaký vyzkoušený způsob, jak podobné problémy řešit? Svěříte se v diskuzi pod článkem?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *