Nejkrásnější dámské kabelky Desigual pro podzimní dny – a nejen ty

Už máte novou kabelku do práce? Léto končí a s novým ročním obdobím přichází i čas na změnu šatníku. Sychravý podzim doslova láká k hravějším kreacím. Pokud nechcete měnit hned celý šatník, anebo máte raději střídmější kousky, nechte se svojí fantasií unést alespoň při výběru kabelky. A kam sáhnout? Kreativní a hravou inspiraci najdete mezi skvostnými kabelkami Desigual nebo AnekkeElegantní design zas mezi kabelkami Tommy Hilfiger a Calvin Klein. Pojďte se podívat na některé inspirativní modely.

Díky kabelkám Desigual rozkvete i podzim

Toužíte po výrazné krásné kabelce do práce? Dámské kabelky Desigual nešetří barvami ani vzory. Pro podzim je perfektní metalická růžová kabelka ve stylu patchworku, ale i kabelka s některým z květinových vzorů, například Desigual Kora Capri. Hitem sezóny je design kabelky, která vypadá jako popsaná černá tabule. A hledáte-li kvetoucí náladu v méně křiklavém provedení, i takovou kabelku značka Desigual nabízí. Třeba v podobě černé kabelky Aleida Seattle Wallet s vínovou klopou jako na dopisní obálce. Květiny jsou decentně otisknuté přímo do materiálu kabelky.

Hravé krásky Anekke – kabelky pro maminky i jejich holky

Stejně jako Desigual, je i Anekke španělskou módní značkou. Její vintage styl milují dívky a ženy napříč generacemi. Úžasná kabelka s motivem romantické dívky spolehlivě ukryje vaše denní drobnosti, ale třeba i notebook. Klidně se ale do Anekke stylu dolaďte i se svojí holčičkou. Stahovací batoh, nebo třeba jen některý z doplňků Anekke, udělá stejnou radost i jí. Dámské kabelky Anekke, ale i další doplňky značky, vás dostanou ráno z postele, i když bude venku vládnout sychravé podzimní počasí. S nimi totiž budete toužit někam vyrazit!

Tommy Hilfiger – kabelka v barvách trikolóry i rudá kráska

Můžete zůstat u černé elegance či u červené krásky. Ale pokud lze některé dámské kabelky Tommy Hilfiger vyzvednout v této sezóně nad ostatní, tak jsou to ty v barvě trikolóry. A nemusíte zůstat jen u kabelek. Protože do trikolóry se zahalily i další módní kousky značky. A všechny vypadají úžasně.

Calvin Klein kabelky, to není jen oblíbený crossbody střih

Unisex crossbody kabelky jsou u značky Calvin Klein velkým hitem. Milují je ženy i muži, studenti i střední generace. Ale tím sortiment dámských kabelek Calvin Kleinnekončí. Letošními povedenými kousky jsou kabelky v pudrovo-růžové barvě. Modelů je hned několik a dobře vypadají všechny. Jestli si ale mohu dovolit subjektivně hodnotit, tak nejkrásnějším modelem je kabelka Frame Med Shopper CB.