Přeskočit na obsah
Domů » PRO FIRMY » Nechte si navrhnout firemní teambuilding na míru

Nechte si navrhnout firemní teambuilding na míru

teambuilding

Všichni si uvědomujeme, jak důležité je budovat v práci dobrý kolektiv. Někdy se podaří, že se tým spřátelí i v rámci pracovních dnů. Mimopracovní akce však nikdy neuškodí, ba naopak může vztahy pouze utužit. Teambuildingy jsou dnes navíc považovány za běžný benefit pro zaměstnance. Takže už máte naplánovaný ten váš?

Teambuildingem lze nazvat prakticky cokoliv, co podniknete s týmem společně mimo kancelář, výrobní halu nebo jiné vaše pracovní prostory. Může jím být společné grilování u vás na zahradě, nějaký sport nebo třeba ochutnávka zážitkového degustačního menu. Největší oblibě se každopádně těší teambuildingové aktivity sportovního charakteru či nějaké netradiční zážitky. Kde se jich dočkáte?

Na teambuilding do Hotel Resortu Equitana

Skvělým místem pro firemní teambuilding je Hotel Resort Equitana nedaleko od Orlíku či Brd. Z areálu se možná ale ani nedostanete, protože zde mají bazén, spa, minigolf, bowling, koně apod. Resort nabízí více než 150 000 m2 zábavy různého charakteru. Užijete si zde tvůrčí činnosti i sport a adrenalin.

Co byste řekli na geocaching, dračí lodě, manažerský orienťák, aerotrim (simulátor stavu beztíže), bungee running, sedmimílové boty, bubble fotbal, aquazorbing, lukostřelbu, paintball či třeba disc golf? Možností je opravdu nespočet.

Jeďte tam, kde se o vás postarají

Program vám vytvoří na míru přesně podle vašich představ. Anebo také jako překvapení, pokud zase až tolik představ nemáte. Přímo v hotelu zvládnou ubytovat až 150 osob, takže není problémem si firemní akce s ubytováním prodloužit na celý víkend. Samozřejmostí je i skvělá restaurace, případně zde mají také konferenční prostory a místa pro pořádání konferencí, výukové bloky či schůzky celého týmu. Do venkovního areálu se pak vejde až 500 osob, pro tolik lze připravit venkovní program.