Nadrozměrná doprava není neřešitelný problém

Obvykle nadrozměrnou dopravu neřešíme dnes a denně, a proto na ni ve firmách nejsme připraveni vlastní technikou. Mnohem výhodnější je využít specializované spediční služby na nadrozměrnou dopravu.

Dobrá spediční firma má ve svém portfoliu rovněž přepravu nadrozměrných a těžkých nákladů, včetně zajištění doprovodu jako součásti nadrozměrné dopravy. Přeprava nadrozměrných zásilek je vždy velice specifická. Proto je firma Easy Logistics s.r.o., která tyto služby poskytuje, vždy pružná a snaží se vyhovět potřebám zákazníka.

Transport nadrozměrných zásilek v ČR i v Evropě

Nadrozměrná doprava, kterou je Easy Logistics schopna zrealizovat, může být jak na území České republiky, tak v rámci jiných evropských zemí. Firma zrealizuje nadrozměrné transporty pásové a kolové techniky, zemědělských strojů, stavebních strojů, rámů, konstrukcí, hřídelí generátorů, turbín, trafostanic i dalších, obvykle strojírenských výrobků. Problémem není ani přeprava těžkých zásilek, a to až do 53 tun.

Spediční služby umí Easy Logistics nabídnout v té nejvyšší kvalitě. Firma má k dispozici jazykově dobře vybavené dispečery, kteří doprovází náklad. Současně umí rychle a spolehlivě zajistit veškerá povolení pro přepravu nadrozměrných a těžkých nákladů, prověřit trasy, zoptimalizovat je, celou akci pojistit, ale náklad i dočasně uskladnit nebo obalit, aby se nepoškodil.

Čím Easy Logistics váš náklad přepraví?

Společnost je vybavena moderním a spolehlivým vozovým parkem. Ve své flotile vozů má tahače Volvo. Návěsy využívá od firem Schwarzmüller, Broshius a Faymonville. Přepravit lze výrobky až do délky 22 metrů. Šířku a výšku omezuje především přepravní trasa k místu určení zásilky. Obecně umí soupravy firmy Easy Logistics převézt náklad do výšky 6 metrů. Tento limit snižuje výška mostů a vrat průmyslových areálů. V rámci mezinárodní dopravy je možná maximální výška 4,5 metru.