Přeskočit na obsah
Domů » PRO FIRMY » Mycí stroje pro velké plochy: Jaké jsou možnosti při výběru?

Mycí stroje pro velké plochy: Jaké jsou možnosti při výběru?

Mycí stroje pro velké plochy

Na uklízení podlah a koberců je nutné se zaměřit nejen v domácnostech, kde si vystačíte s obyčejným vysavačem a hadrem, čistota by se měla udržovat také na pracovištích, v provozovnách, výrobních halách a veřejných prostorách. V jejich případě je ale dobré mít k dispozici výkonnější úklidové stroje. Jaké jsou v tomto směru možnosti?

Průmyslové vysavače

V nákupních centrech, provozovnách a halách je vždy zapotřebí úklidu skutečně velkých ploch. Klasické vysavače by zde byly značně neefektivní. Proto je vhodné do firem v první řadě pořídit speciální průmyslové vysavače. Vyznačují se velkou kapacitou sběrné nádrže, kterou tak není zapotřebí příliš často měnit. Navíc mají tyto úklidové stroje na podlahu širší záběr, tudíž s nimi za stejný čas uklidíte mnohem větší plochu nežli v případě, že použijete běžný typ vysavačů, na něž jste zvyklí z domova.

Mycí stroje

Profesionální mycí stroje na podlahu si hravě poradí prakticky s jakýmkoliv typem povrchů. Ať se jedná o dlažbu, dřevěné podlahy, případně další varianty. Opět lze zmínit objemnou nádrž, díky čemuž jsou tyto mycí stroje maximálně efektivní, na jeden zátah jste s nimi schopni uklidit desítky, ba dokonce stovky metrů čtverečních. Mají obvykle důmyslně řešená pojezdová kolečka, takže se s nimi dobře manipuluje, což ještě zvýrazňuje dlouhý dosah elektrických kabelů, díky čemuž je nemusíte neustále přepínat z jedné zásuvky do druhé.

Extraktory

Užitečnými zařízeními jsou bezesporu také extraktory. Jedná se o mycí stroje, jež jsou určené na koberce. Jde o mokré čištění v kombinaci s vysáváním, které koberce zbaví veškerých nečistot a bakterií, neboť se do vody přidávají speciální emulze, jimiž se snadno odstraňují velké a zaschlé špíny, zároveň dokážou místnosti a haly příjemně provonět. Mycí stroj tohoto druhu šetří spoustu času a energie.

Průmyslové mycí stroje na podlahu jsou k dostání především ve specializovaných obchodech. Objednávat si je můžete kupříkladu přes web společnosti TCS Česká republika s.r.o., která prodává stroje renomované značky TENNANT.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *