Přeskočit na obsah
Domů » BYDLENÍ » Montované domy a hlavní důvody pro jejich pořízení

Montované domy a hlavní důvody pro jejich pořízení

V rámci realizací moderních novostaveb je v dnešní době velmi důležité dbát zejména na kvalitu materiálů a důkladné zateplení objektů, což přispívá k následné minimalizaci provozních nákladů. Zvolíte-li špičkové montované domy na klíč, potažmo si vyberete z katalogu, budete mít nízkou spotřebu energií, přičemž získáte pohodlné zázemí do konce života.

Rychlé bydlení v novém domě

Montované rodinné domy na klíč jsou dnes stále oblíbenější variantou. Jejich hlavní předností je rychlost výstavby, přičemž vám firma, kterou si na tuto činnost objednáte, vytvoří kompletně celou stavbu, a to dle vašich představ. Zatímco u klasických zděných objektů musíte počítat s dobou výstavby v řádech až několika let, montované domy na klíč se dají postavit už do pár měsíců od podpisu smlouvy.

Špičkové technologie

Kromě realizace na klíč je možné si objednat také objekt z katalogu. Vzorové domy vám jasně ukážou, jaké přednosti tyto stavby mají, respektive jak pohodlně se v nich dá žít. Montované rodinné domy na klíč i z katalogu v tuzemsku vytváří kupříkladu renomovaná společnost J. Group, která u nich využívá vysoce kvalitní stavební materiály. Její stavební výrobky přitom splňují veškerá přísná kritéria, jež jsou potřebná pro získání prestižních certifikátů. Samotné stavební panely a spojovací profily, které jsou základem každé montované stavby, zmíněná firma odebírá od špičkových dodavatelů z České republiky, Německa a Rakouska.

Nespornou předností realizace montovaných domů je fakt, že se dají stavět prakticky v jakémkoliv ročním období, což zdaleka neplatí pro běžné zděné objekty, kde je povětšinou nutné pracovat pouze tehdy, když nepanuje mrazivé počasí.

Možnost financování skrz úvěr

U montovaného rodinného domu oceníte komplexnost prací, přičemž už v době uzavření smlouvy přesně víte, kolik za realizaci zaplatíte. Na montované rodinné domy na klíč si samozřejmě lze zajistit úvěry, díky čemuž jsou pak dostupné i pro ty z vás, kteří nemají dostatek volných finančních prostředků. U J. Group si lze objednat nejen rodinné domy, ale také montované chaty na klíč.