MBA vás posune v podnikání i kariéře

Nechodíte do práce jen pro peníze? Vaše povolání vás baví a chcete v něm být skutečně dobří? Pak nezbývá nic jiného než se neustále vzdělávat. Že jste ze školních let odrostli? Už nemusíte usedat do lavic, vzdělávat se dá i z pohodlí domova. Během deseti měsíců můžete projít celým studiem MBA.

MBA studium je určené pro zaměstnance střední a vyšší sféry managementu, ale i podnikatele. Je vyloženě přizpůsobené pracujícím lidem, takže nemusíte mít starost, že byste jej nestíhali. Ostatně stejně si všechno přizpůsobíte svým potřebám. Studujete, kdy chcete, a jak dlouho chcete. Průměrná doba pro studium MBA činí 10 měsíců, ale dá se zvládnout i během čtyř.
 

 

Vyberte si studium výhradně online

Škol, které nabízí studium MBA česky, je spousta. Většina z nich poskytuje i studium BBA, které je stupněm předcházejícím MBA. Jak si mezi nimi vybrat? Nejspíš budete zvažovat cenu a průběh studia. Z obou těchto hledisek je výbornou volbou OBEI – Oxford Business Education Institute s akreditací IACBS.

OBEI nabízí studium MBA online, a to kompletně. Většina škol po vás bude chtít aspoň jednou za čas dojet do Prahy či Brna na půldenní či celodenní výuku. Tady vás nic takového nečeká, celé vzdělávání absolvujete z pohodlí svého domova. Někdo studuje večer, když děti usnou, další během polední pauzy. Všechno si uděláte podle sebe. Díky tomu, že není potřeba zařizovat prostory pro vzdělávání, vás navíc titul MBA na OBEI vyjde levněji než na jiných školách.

Vzdělávejte se komplexně

Spousta MBA škol nabízí nejrůznější specializace – na zdravotnictví, IT, leadership, soft skills atd. Člověk pak ani neví, co si má vybrat. OBEI vám volbu usnadňuje. Mají jen jedno komplexní studium složené celkem z 9 modulů, které vás připraví na podnikání i růst v kariérním žebříčku. Zaměstnavatelé si zaměstnanců, kteří mají chuť se vzdělávat, cení.