Máte už na léto zahradní gril? Doporučujeme gril lokomotiva!

K létu nedomyslitelně patří grilování. Ať už si užíváte letní pohodu sami, nebo s přáteli. Kvalitní gril je základ stejně jako dobré jídlo, které na něm připravíte. Toužíte po klasickém grilu, nebo vás láká kombinace s udírnou? Podle čeho vybírat a jaké přednosti jednotlivé typy grilů přináší?

Gril pro posezení s přáteli

Pokud hledáte gril, na kterém připravíte hostinu pro více lidí, BBQ gril je pro vás ideálním řešením. Jeho součástí jsou hned dva grily a dva odkládací rošty. Dále disponuje možností regulace teploty, která může dosahovat až 360°. Ačkoli tento pomocník váží úctyhodných 57 kg, bude manipulace s ním hračka díky vestavěným kolečkům.
Gril je navíc vhodný jak pro uhlí, dřevěné uhlí, dřevo nebo brikety.

Udírna i gril v jednom

Smoker Grill udírna BBQ v sobě spojuje gril i udírnu. Nastavitelný komín umožňuje uzení upravit přesně podle vašich představ. Součástí je i 6 háků na zavěšení masa. Dva vestavěné teploměry zajistí, že výsledek grilování bude stát za to.
Tento gril je vhodný pro dřevěné uhlí, dřevo i uhelné brikety.

Profesionální grilování – zahradní gril lokomotiva splní vaše požadavky

Chcete doma grilovat jako profesionál? Pořiďte si zahradní gril lokomotiva. Umožňuje grilovat, péct, udit nebo vařit. Navíc díky vestavěným kolům lze s grilem, navzdory jeho vysoké hmotnosti, snadno manipulovat. Součástí grilu jsou 4 rošty na uhlí, 4 grilovací rošty a 5 poliček v udírně.
Oslňte sebe, svou rodinu a přátele lahodnými jídly, které snadno připravíte díky tomuto grilu.

Připravte speciality snadno a rychle

Zahradní gril typu lokomotiva – maxi Korfun, jehož součástí je udírna, se stane vaším nepostradatelným pomocníkem při přípravě pokrmů. Umožňuje vaření, pečení a uzení. Díky němu bude příprava i složitých jídel maličkostí.
Hmotnost grilu je 50 kg, proto disponuje dvěma koly pro snadnější manipulaci.