Manžel v předsíni aneb erotické masáže Praha tak trochu jinak

„Není lepší relax než sex“ – tak přesně tohle heslo razí v práci kolega Milan, kvůli kterému jsem se rozhodl napsat tuhle sérii článků na téma erotické masáže Praha. Každý večer si prý dá s manželkou rychlovku a do rána spí jak miminko. I když mu potají tu jeho dračici závidím, doma mám spíš křehkou a éterickou vílu, která se neobejde bez dlouhé předehry, klidně hodinového mazlení a krupobití něžných doteků. Věděl jsem, že tudy cesta nepovede. Ale mohla by třeba přes erotické priváty nebo luxusní masážní salóny? Právě to jsem chtěl zjistit.

Týden před výplatou, ale vybral jsem si

Šibeniční termín projektu mě v tomhle rozhodnutí maximálně podpořil. Tolik telefonátů, pracovních porad, nahánění externistů a dalšího stresu jsem už dlouho nezažil. A po tomhle všem mám přijít domů spokojený a v dobré náladě? Vzal jsem tedy zavděk Milanovou radu. Na sex v práci jako přibližně třetina mých kolegů, jak jsem četl tady, vážně nejsem a vzhledem k neutěšenému stavu peněženky byly moje možnosti trochu omezené, ale nevadí. V Praze naštěstí existuje velká spousta masérek nabízejících své služby přímo v domácím hnízdečku.

Přijďte, až budete mít čas

Vybral jsem si na internetu jednu pěknou blondýnku – věkem asi třicátnice, ale vypadala vážně sympaticky. Sama už přímo v inzerátu upozorňovala na to, že na intimní hrátky můžu zapomenout. To se mi líbilo – to nebude žádná utajená prostitutka ani ovečka s pasákem a kamerou hned za rohem. Napsal jsem e-mail, přidal své telefonní číslo a hovor přišel obratem. Chtěl jsem termín co nejdřív. „Přijďte zítra tak do šesti, to nikoho nemám,“ sdělila mi k mému velkému potěšení.

Intimčo s neukojenou sousedkou

Haha, jo vím, zní to jak z laciné porno povídky, ale nemohl jsem si pomoct. Vážně. První dojem byl na jedničku. Malá jednoduše zařízená ložnice koupající se v načervenalém přítmí díky zataženým závěsům, příjemně vonící svíčka a moje osobní masérka oblečená jen v průsvitné košilce. Skvrnou na kráse byla poloha bytu, do kterého zrovna pražilo slunce, takže bylo třeba otevřít ventilačku. Jo, já vím, taky jsem četl ten článek o ideální teplotě v místnosti. Ale čeho je moc…

Odložil jsem si, nechal si natřít záda a hýždě příjemně teplým olejem (masáž se prý vždycky začíná vzadu, jak jsem se dozvěděl) a relaxoval. Kecám,byl jsem tak nadržený, že mi začalo být ležení na břiše nepříjemné. Pak ale moje uši „oblažilo“ něco docela jiného. „No to si ze mě děláš srandu, ne? Dyť to ani nestálo za řeč…“ To byl jen začátek vodopádu slov ze sousedního balkónu. I když moje masérka hned zavřela okno, fantazie už mi jela na plné obrátky. A vzrušení bylo v tahu.

Páni, to byla rychlost!

Naštěstí jakmile jsem změnil polohu a ukázal se svojí blondýnce se vším všudy, začalo zase ovzduší jiskřit doslova hmatatelným vzrušením. Užíval jsem si tu dokonalou symfonii šikovných prstů a pohupujících se ňader pár centimetrů od svého obličeje. Vážně bych si rád sáhnul, ale nedovolila mi to. Nevadí. Když se mi pak roztáhla nohy a začala se zprvu jemnými pohyby věnovat vnitřní straně stehen, podobné choutky mě přešly a soustředil jsem se jen na ten mráz probíhající mi po páteři a stupňující se vzrušení. Pak už to šlo pěkně šup šup a bylo hotovo.

A tady přišlo asi největší zklamání. Jakmile moje erekce ochabla, moje domácí masérka si mě přestala všímat a vstala. „Páni, to byla rychlost,“ poznamenala jen. Aby ne když ze slibované hodiny ještě dvacet minut zbývalo. Býval bych ocenil ještě nějaké laskání, dozvuk těch slastných chvil, ale nechtěl jsem se doprošovat.

Srážka s pánem domu

Osprchoval jsem se a rozloučil. V předsíni jsem se však srazil s mužem, který si zrovna odkládal kabát. „Jdete dřív,“ uklouzlo mi – myslel jsem, že jde o dalšího klienta. „To je manžel,“ pípla jen paní. „Nashle.“ Vážně se mi v tu chvíli udělalo špatně. Ta představa! Přijít o deset minutu dřív, překvapí mě v nejlepším. A ví o tom, co jeho paní dělá nebo si mě později vyhmátne někde v parku? Brrr!

Já vím, neměl bych soudit hned z první zkušenosti, ale za mě domácí erotická masáž už nikdy. Do hledáčku jsem tedy zařadil výhradně profesionální salóny a kluby. Ale o tom zase příště…