Jak vybírat lepící pásky

Potřebujete do domácnosti lepící pásku? Není se čemu divit, jelikož se jedná o pomůcku, bez které se obejde jen málokdo. Své využití si najdou nejrůznější druhy na mnoha místech. My se pokusíme podívat přesněji na to, jakým způsobem lepící pásky vybírat a která kritéria bychom měli brát v potaz. Společně se přesvědčíme, že na trhu jich je velké množství v mnoha podobách.

Transparentní a oboustranné lepící pásky

Asi nejčastěji se využívají transparentní lepící pásky. Jsou kompletně průhledné, takže dokážou slepit nejrůznější věci tak, aby to v podstatě nebylo vůbec vidět. V každém případě se vyplatí mít doma minimálně jednu takovouto pásku, případně větší množství v několika šířkách. Jestliže chcete slepit dvě věci, aniž by byla viditelná páska, kterou mezi ně vkládáte, vyplatí se oboustranná varianta. Práce s ní je velmi jednoduchá, odstraní se jedna vrstva ochranného filmu a páska se nalepí na povrch. Poté dojde k odstranění druhé části ochranné vrstvy.

Potisk zamete s nudným vzhledem

Máte strach z toho, že lepící pásky jsou nudné a spíše degradují vzhled různých předmětů, jež zpevňují nebo spojují? Nemusíte, pořídíte-li si potištěné lepící pásky. Jejich vzhled je jedinečný a rozhodně bez větších problémů dokážou fungovat stejně, jako je tomu u standardních modelů. Nejčastěji se jako potisk volí hned několik barev. Existují i výstražné lepící pásky anebo ty, na nichž se nachází firemní logo či jiné obrázky související s prestiží konkrétní společnosti.

Další aspekty výběru pásky

Určitě není od věci volit i sílu materiálu dané lepící pásky. Pro spojení koberců se logicky doporučují kobercové typy, které dokážou bez problémů spojit dva kusy tak, že se hned tak nerozdělí. Ať už potřebujete jakékoli, můžete si je vybrat přímo v eshopu komplexmat-obaly.cz. K dispozici je jich zde spousta za výhodné ceny.