Jak si vybrat předokenní rolety a venkovní žaluzie?

Co umí moderní sofistikované venkovní rolety a žaluzie? Kde vám zhotoví rolety a žaluzie na míru s měřením, rychlým dodáním a montáží? Automatické rolety a žaluzie na dálkové ovládání vám poskytnou komfort a bezpečí. Na co se při jejich shánění zaměřit? Jaké možnosti automatického ovládání poskytují výrobky dostupné na trhu?

Jak vybrat předokenní rolety a žaluzie?

Při výběru venkovních rolet a žaluzií se zaměřujte na plně automatické ovládání umožňující vytažení/zatažení rolet a žaluzií pomocí dálkového ovládání či jednoduchého spínače. Dále se výrobců ptejte na izolační vlastnosti lamel, moderní venkovní rolety a žaluzie totiž mohou efektivně bránit tepelným ztrátám či dokonce chladit budovu. Venkovní žaluzie jsou 10krát účinnější než vnitřní varianty, protože zadržují více tepla při zatažení. Osvětlení i teplotu v každé místnosti lze tak libovolně regulovat, o zbytek se postarají čidla a motorizovaný systém. Jak u rolet, tak i u žaluzií lze nastavit automatický pohyb v době vaší nepřítomnosti, což spolehlivě odradí případné zloděje. Rolety mívají bezpečnostní článkové pružiny zabraňující jejich zdvihnutí zvenčí, žádný zvědavec tak nenaruší vaše soukromí. Toto všechno umí nejmodernější stínící technika.

Venkovní rolety a žaluzie Lomax

Kvalitní předokenní rolety a venkovní žaluzie nabízí firma Lomax, jednička na českém trhu, která přes 24 let úspěšně vyrábí kvalitní stínící techniku, garážová vrata, vchodové dveře a nejrůznější průmyslová vrata. Vlastní výroba prostřednictvím špičkových CNC strojů a další techniky umožňuje rychlé splnění každé zakázky, případně poskytnutí náhradních dílů na míru vašim potřebám. Montáž a servis jsou v ceně výrobku. Od kvality provedení se odvíjí také délka záruky, která je u většiny výrobků firmy Lomax vysoce nadstandardní. Na rolety a žaluzie firmy Lomax získáte 5 let záruky. Navštívit můžete ve svém nejbližším okolí jednu z 80 poboček dostupných u nás i na Slovensku.

Kontaktujte firmu Lomax a nechte si vypracovat technický návrh zdarma se zaměřením a cenovou nabídkou. Všechny informace naleznete na stránkách www.lomax.cz.