Jak na zdravé opálení? Dopřejte si samoopalovací nástřik

V zimě bronz nachytáte jen těžko. Pokud patříte mezi lidi, kteří se neradi opalují, spálí se či z jiného důvodu nemůžete na slunce, pak je pro vás ideální umělé opálení. Je zdravější, rychlejší a navíc díky němu získáte rovnoměrnější odstín hnědé kůže. Zkusili jste samoopalovací nástřik?

Zdravý samoopalovací nástřik

Co je samoopalovací nástřik? Jedná se především o zdravější obdobu opálení. Nemusíte se obávat paprsků slunce i záření ze solárka. Samoopalovací nástřik je vhodný pro každého. A co je nejlepší? Ne každý z nás má po opálení stejný tonus kůže. Zčervenáte? Nebo nikdy nezhnědnete, jak si přejete? Samoopalovací nástřik vám dopřeje odstín, kterého byste jinak nedosáhli. Tento systém vám zajistí i zakrytí nedostatků kůže, například pigmentové skvrny, postižení typu růžovky, vitiliga i jizvy.

Jak se provádí nástřik opálení?

Nemusíte se obávat špatného výsledku, nástřik opálení provádí školená profesionální kosmetička. Využívá tlakovou pistoli. Pro vaši představu síla nástřiku odpovídá asi šesti návštěvám solária. Po proceduře samotné má opálení přirozenou hnědou barvu už po třech hodinách. Aktivní složkou pro dokonalé opálení je DHA, bezpečná látka, která zajistí bezpečné opálení kůže bez hrozby popálení nebo vysušení. Tím pádem se nemusíte bát rychleji nastupujících vrásek. Zajímá vás metodika samoopalování více?

Udělejte si kurz samoopálení. Zde vás naučí, jak na tělo aplikujete rovnoměrně, bezpečně a cíleně nástřik. Naučíte se, jak nastříkat prostředek přímo, aby nedošlo k přílišnému zhnědnutí nebo flekatění. A dozvíte se praktické rady jako třeba, že první koupel musí být asi po 8 hodinách. Tento kurz nabízí Dr.Nek salon, kde poskytují aplikaci samoopalovacího nástřiku v Praze 4, školení prezenčně v Praze i Trenčíně, a také online. Kurz je velmi vhodný, protože lidé nebudou moct mít krásný bronz od moře, takže salony s touto službou budou praskat ve švech.