Přeskočit na obsah
Domů » PRO FIRMY » Nedostatek hutních materiálů představuje vážný problém pro každou dílnu. Jak sehnat vše potřebné?

Nedostatek hutních materiálů představuje vážný problém pro každou dílnu. Jak sehnat vše potřebné?

Fotografie: hliníkové trubky

Představte si tu nejlépe vybavenou strojírenskou firmu s nejzkušenějšími řemeslníky a nejmodernějšími stroji, v níž ovšem chybí jakýkoliv materiál potřebný k výrobě. V dané situaci nezáleží na tom, jestli jste nejlepší společností na celém světě, protože nezvládnete splnit ani tu nejmenší a nejsnazší zakázku. Z toho jasně vyplývá, jak kriticky důležitou oblastí jsou vaši dodavatelé. Na co si dát při jejich výběru pozor?

Čas jsou peníze

Zkušení majitelé firem zajisté moc dobře vědí, kolik stojí pouhá jedna hodina provozu jejich dílny, a to i v případě, kdy zrovna nevytváří žádné hodnoty. Právě proto je nutné zařídit, abyste se vždy vyhnuli jakémukoliv zbytečnému čekání, které často pochází od nespolehlivosti dodavatelů materiálu. To platí i pro případné reklamace, nedostupnost vámi hledaného zboží, přehnané ceny a další překážky na cestě k optimalizovanému podnikání.

Obzvlášť problémové je shánění méně obvyklých produktů, mezi něž patří například hliníkový profil, měděné trubky, měděný plech či bronz ve všech jeho podobách. V těchto ohledech je stabilním a zkušeným pomocníkem především Profimet – přední dodavatel hliníkových profilů. Ten operuje na českém trhu už od roku 1999 a za tu dobu si vybudoval výrazné jméno mezi svými klienty.

Dopřejte si klid v každé situaci

Důkazem poctivé péče těchto odborníků je velké množství pozitivních recenzí od mnoha spokojených zákazníků. Ti vyhledávají primárně hliníkové profily Profimet, jejichž výběr si lze prohlédnout na stránkách pod vloženým odkazem. Pro lepší představu si stačí domluvit nezávaznou konzultaci zdarma, zeptat se na vše potřebné a v případě zájmu začít objednávat. Svižné doručení vám zajistí připravenost, ať už vás momentálně čeká jakákoliv zakázka.