I ve vašem volnu můžete vydělávat!

Každý správný podnikatel ví, že odchodem z kanceláře práce nekončí. O jméno firmy je třeba pečovat stále. Bez přestávky prohlubovat povědomí veřejnosti o jeho existenci. Nenásilně upozorňovat kdo jste a co nabízíte. Mnohé zvládnete pomocí cílené reklamy. Třeba i té na oblečení.

Spojte příjemné s užitečným

Už jen nošením trička, na kterém se nachází logo nebo název vašeho podniku, si děláte reklamu. Propagujete ho zcela mimoděk, aniž byste museli vynaložit jakékoliv úsilí. A čím víc takového oblečení máte nejen vy, ale i vaši zaměstnanci, případně členové rodiny, tím lépe. Využijete ho v prostorách firmy, stejně dobře jako při sportovních utkáních. Uplatnění najde v rámci utužování vztahů prostřednictvím teambuildingu, ale třeba takové polokošile s krátkým rukávem i na výletě s dětmi.

Držte se kvality

Stejně jako budova, ve které sídlí vaše firma, nebude budit dobrý dojem, pokud je fasáda oprýskaná a okna neumytá, s oblečením, na němž prezentujete vaši společnost, je to podobné. Nesmí být neforemné a vybledlé. Nepodceňujte ani jeho konformitu. Chodit po světě v mikině s logem společnosti, a zároveň se tvářit zkroušeně jen proto, že je vám krajně nepohodlná – to není ta nejlepší reklama. Detaily jsou rozhodující. Vy to víte. Kvalitní materiál, zářivé barvy, precizní střih, originální logo a váš úsměv jsou zárukou úspěšné propagace.

Reklamní oblečení, to je Xfer

Přímý výrobce reklamního textilu a distributor firemních oděvů a oblečení pro volný čas Xfer funguje na trhu již více než dvacet let. Díky získaným zkušenostem dovedl trička, mikiny, ale i polokošile dlouhý rukáv k dokonalosti. Špičkové materiály, jako jsou 100% bavlna, polyester, akryl, nylon nebo softshell či mikrovlákno, znamenají, že zde seženete oblečení i pro náročné sportovní aktivity. Na vybrané oblečení vytvoří potisk, případně výšivku na základě vašeho návrhu. Pro velkoobchodní partnery realizuje zakázkovou výrobu. Doprava na místo určení je samozřejmostí.