Přeskočit na obsah
Domů » MUŽI » Hygiena je důležitá i při holení se elektrickým strojkem

Hygiena je důležitá i při holení se elektrickým strojkem

čistič na holící strojek

Pokud jste během posledních dvou let úplně nerezignovali na svůj vzhled, určitě jste si minimálně na vlasy museli pořídit elektrický holící strojek.

Teď, když už jsou nějaký ten pátek kadeřnictví a holičství otevřená, se zdá, že jim docela ubylo zákazníků. Přeci jen je cenově mnohem výhodnější stříhat se doma svépomocí.

Když strojek, tak se vším všudy

Pokud nemáte příliš komplikovaný účes, bohatě vám běžný levný strojek stačí. Takový však má i jednu velkou nevýhodu. Standardní modely totiž v základu nedisponují čistící stanicí, což reálně znamená, že je potřeba přístroj čistit ručně.

Pod tekoucí vodou to ještě jde, ale některé modely nesmí s vodou přijít do kontaktu vůbec. A pak nastupuje na scénu štěteček.

V případě, že něco takového máte doma, raději ho vyměňte za nejnovější verzi Braunu. Jeho součástí čistící stanice samozřejmě je. Její obsluha je navíc dětsky jednoduchá, takže nebudete muset trávit půl dne studováním manuálu.

Základem jsou Braun čistící kazeta a čistící kapalina do kazet Braun ccr. Kazetu je potřeba dle návodu naplnit dezinfekční kapalinou a zasadit do stanice. Následně už stačí jen umístit strojek do správné pozice a je v podstatě hotovo.

Výhody

Výhody používání tohoto systému jsou evidentní. Je to daleko méně pracné než jiné způsoby. A když si pořídíte vhodnou dezinfekci od společnosti Woldoshop, dokonce vás to ani nebude stát tolik jako v případě koupě jiných přípravků. Ta je totiž nejen levnější, ale také daleko efektivnější, takže jí budete potřebovat dlouhodobě menší množství.

Pro správné fungování dezinfekčního procesu je nutné, aby byla čistící kazeta Braun zcela čistá a bez vody. V takovém případě se váš strojek nejen takřka dokonale zbaví všech nečistot, ale zároveň zlepší svou efektivitu a tím rovněž i životnost.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *