Přeskočit na obsah
Domů » INTERNET-PC » Huawei MateStation S – výkonný a tichý počítač nejen do kanceláře

Huawei MateStation S – výkonný a tichý počítač nejen do kanceláře

HUAWEI MateStation S

Huawei představil nový výkonný počítač Huawei Matestation S, který nabízí mnoho předností. Oceníte především pokrokový bezpečnostní systém a tichý režim i při vysokém výkonu. Vynikající je také poměr cena – výkon.

HUAWEI MateStation S zaujme moderním designem

HUAWEI matestation s je moderní počítač, který mile překvapí jak vybavením, tak elegantním tvarem. Je vybaven Windows 10 Home, který výrobce slibuje upgreadovat na novější verzi, až bude k dispozici a procesorem Ryzen 5 4600 G s grafikou Radeon, který je rychlý při jakékoliv práci. Zaujme také moderním designem.

Ač je výrobek relativně malý, jeho tvar působí líbivým dojmem a díky štíhlé a kompaktní velikosti málokde bude překážet. Jeho rozměry jsou 293 X 93 cm. Výrobek je vybaven speciálním chladícím systémem, jenž při zvýšení výkonu počítače automaticky snižuje teplotu prouděním vzduchu z procesoru do větracích otvorů, což nijak neohrozí výkon počítače.

Při jakékoliv práci zařízení pracuje velice tiše. Díky vysokorychlostnímu 256 GB SSD disku lze uložit více dat. Počítač má 8 GB DDR4 3200 MHz paměť, kterou lze ještě rozšířit obsazením některého z volných slotů.

Příslušenství stojí za dokoupení

Pokrokové je i příslušenství, které si k počítači můžete dokoupit. Mezi ně patří především moderní 23,8palcový Full View displej s ultratenkým rámečkem. Možnost volby několika obrazovek je ideální pro úpravu fotografií. Snadné je také přetahování souborů z mobilního telefonu do počítače.

Veškeré změny se automaticky do telefonu uloží. Klávesnice umožňuje pohodlný zdvih kláves 2,5 mm, pro snadné pohodlné psaní. Práce na ní je proto velice příjemná. Tento počítač má nadstandardní bezpečnostní funkci, která zapíná systém pomocí čtečky prstů. Přední USB port lze využít pro nabíjení mobilních telefonů.

Pokud hledáte opravdu kvalitní počítač s dobrým poměrem výkon/cena je Huawei MateStation S správnou volbou. Vhodný je jak pro soukromé, tak firemní použití.