Hledáte levný tisk vizitek a letáků? Obraťte se na JustPrint

V posledních několika letech se klade důraz především na online propagaci, přičemž byste neměli jako podnikatelé podceňovat ani letáky, vizitky a další materiály, které vám pomohou přilákat celou řadu dalších zákazníků. V takovém případě je však nezbytné spolupracovat i s dalšími specialisty, jako jsou grafici, tiskařská centra a podobně. V následujících řádcích vám představíme jednu společnost, jež se specializuje na levný tisk.

S levným tiskem je často spojena i celá řada nedostatků, jako je třeba nekvalita. Pokud však vyberete vhodné tiskařské centrum, nemusí tomu tak být. Třeba taková společnost JustPrint vám dokáže nabídnout perfektní cenu, nikoliv však na úkor kvality, což rozhodně oceníte.

Co všechno za služby JustPrint nabízí?

V podstatě nezáleží na tom, jestli jste drobný podnikatel, nebo větší firma, protože v každém případě můžete využít služeb uvedené tiskařské společnosti. Velkou výhodou je, že nemusíte nikam chodit, neboť si objednáte všechno skrze webové stránky.

Vybrat si můžete z pestré škály produktů – od letáků přes vizitky až po katalogy. Stejně tak vám dokáže vytisknout plakát, psací podložky, hlavičkový papír, složky, reklamní tašky a podobně. Sortiment je vskutku pestrý a vybere si každý.

Doprava je zdarma

Jestliže si objednáte tisk online JustPrint, stačí jít na webovou stránku uvedené firmy, vybrat si požadovaný formát, nahrát grafiku, případně uvést, co chcete na materiál vytisknout, zvolit počet potřebných kusů, a potom odeslat objednávku. Velkou výhodou je, že doprava je zdarma, takže neplatíte poštovné.

Zajistěte tedy pro svou firmu vskutku kvalitní, ale přitom levný tisk, který vás nezruinuje. JustPrint vám v případě potřeby také poradí s otázkami týkajícími se tisku. Přímo na stránkách je totiž online podpora.