Přeskočit na obsah
Domů » ŽENY » Hanibal vs Hervis. Co říkají zákazníci a kde jsou lepší slevy?

Hanibal vs Hervis. Co říkají zákazníci a kde jsou lepší slevy?

V tomto článku srovnáme tyto dva prodejce oblečení, bot a vybavení. Hervis se zaměřuje více na sport, Hanibal zase cílí na outdoor. Který z nich však nabízí svým zákazníkům více a jaké jsou aktuální slevy? Tohle všechno se dnes dozvíte. Navazujeme také na naše předchozí srovnání Sportisimo vs. Hervis.

Pro všechny sporty je tu Hervis

Hervis je rakouský sportovní řetězec a tento známý prodejce především sportovního vybavení nabízí zajímavé slevy. Jeho MegaCountDown slibuje zlevnění až o 66%, položky v této akci se neustále obměňují a vy můžete vidět odpočítávání, do kdy bude sleva platit. Zimní únorový výprodej láká na 50% slevy a pokud se přihlásíte k odběru newsletteru, dostanete slevový kupón v hodnotě 200 Kč. Výhodu budete mít i při registraci, kde můžete získat každý rok až 4% z hodnoty všech nákupů zpět ve formě poukázky. A to nejlepší na závěr – na stránkách PromoKupon.cz jsme se dozvěděli o kupónu, který zlevní všechna kola o 20%! Tento kód platí i na elektrokola a potěší jistě všechny cyklisty.

Na túru do hor jedině s Hanibalem

Co se týče outdoorového experta Hanibal, věřte, že ten rozhodně nestojí v pozadí. Ve výprodeji jsou srovnatelné Hanibal slevy až 50 % a je zde momentálně zahrnuto přes 300 položek. Aktuálně také nabízí 25% slevu na vybrané zboží značky Ortovox, konkrétně můžete nakoupit levněji funkční prádlo a batohy. Pokud se stanete členy Hanibal klubu, vrátí vám 3% z každé objednávky v podobě poukazu, nebo se můžete rozhodnout tuto částku věnovat na environmentální projekt. Na rozdíl od Hervisu také můžete získat dopravu zdarma při objednávce nad 2000 Kč, respektive nad 1500 Kč pro členy klubu a toho už se dá rozhodně využít.

Hodnocení a závěr

Hervis doporučuje například zákazník v recenzi na Heuréce: “Příjemné ceny, při osobním převzetí jsou velmi milí a ochotní pomoci”. Najdou se ale i horší recenze, které od nákupu odrazují. V obchodě Hanibal si naopak většina zákazníků nákup pochvaluje a 98% zákazníků obchod doporučuje. “Bez výhrad, vše perfektní.” – takové recenze jsou tu jedna vedle druhé. Mezi všemi hodnoceními se tu setkáte se stížností jen zcela výjimečně, a proto si naši důvěru získal více právě tento obchod. Hervis však nabízí mírně vyšší slevy, proto necháme zcela na vašem zvážení, který z těchto e-shopů upřednostníte. Každopádně vám přejeme při nákupu úspěch a spokojenost!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.