Domů » Párty stany » Garden party potřebuje pořádný party stan

Garden party potřebuje pořádný party stan

Fotografie: party stan

Zahradní party jsou stále oblíbenější. Ať již jde o pouhé setkání s kamarády či s přáteli, rodinné oslavy, nebo dokonce takové události, jako jsou křtiny a svatby. Oslava na zahradě je efektní, a navíc umožňuje slavit v méně stísněných prostorách. Jenomže jak zvítězit nad nepředvídatelným počasím? Pomůže vám party stan.

Tak velkou terasu či pergolu, která by dokázala zastřešit i vetší garden party, má skutečně málokdo. Ideálním řešením je proto party stan. Ten je nejen praktický, ale i dobře vypadá. Party stany si navíc máte možnost vybrat z několika barev, takže si klidně doladíte barevnost stylizace celé akce, i pokud jde o barvu samotného stanu.

Party stany mají nepromokavé střechy

Díky tomu vás ochrání před nepřízní počasí. Pokud přidáte venkovní infrazářiče, dovedou udržet příjemné teplo i v chladnějších měsících, případně v noci. Party stany, které dodává Expodum.cz, máte možnost navzájem dokonce spojovat do větších celků. Dokážete tak zastřešit skutečně velkou plochu. Jednotlivé stany se přitom vyrábí v několika rozměrech, až do velikosti 6×3 m.

Praktická nůžková konstrukce umožní rychlé postavení stanu

Nepotřebujete žádný speciální montérský tým. Stan jde snadno postavit i v jedné osobě. Je lehký, jednoduše se převáží, přitom je dostatečně stabilním, aby konstrukce držela i za méně příznivého počasí.

Party stany s dobrou dostupností náhradních dílů

Obrovskou výhodou je, že vám nůžkový party stan z Expodum.cz může sloužit velice dlouho. Firma totiž zajišťuje k party stanům i náhradní díly. Takže i když se na stanu některá část poškodí, lze ji snadno vyměnit. Stan vám tak bude sloužit skutečně po mnoho let a využijete jej i jinak než pro party stan.

Jak ještě party stany využít?

Firmy je využijí též pro reklamní stánek. Hostit tak mohou firemní garden party, ale už druhý den klidně poslouží jako reklamní stánek na některém veletrhu či výstavě. Stan lze též potisknout brandingem firmy – logem, slogany a různými motivy. Soukromníci zas mohou party stany využít jako prodejní stánek třeba na různých farmářských a řemeslných trzích.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *