Přeskočit na obsah
Domů » BYDLENÍ » ZAHRADA » Trávíte spoustu času na zahradě a chcete se vyhnout dešti a UV záření?

Trávíte spoustu času na zahradě a chcete se vyhnout dešti a UV záření?

Fotografie: Markýzy

Léto je už za rohem a společně s ním začínáme pozorovat rostoucí teploty. Dobrá zpráva je, že se pomalu a jistě můžeme začít vracet na naše zahrady. Rozhodně však nesmíme zapomínat na ochranu naší rodiny před nevypočitatelnými živly a spálenou kůži. Jak se spolehlivě vyhnete problémům?

Zapomeňte na slunečník

Ačkoliv všichni moc dobře známe obyčejný slunečník, jeho malé rozměry a nepraktičnost jsou spíše na obtíž. Budování pergoly je zase příliš náročné a v mnoha ohledech i prostorově nevýhodné. Naštěstí existuje i třetí možnost, která s sebou přináší rovnou několik benefitů. Tou jsou moderní markýzy proti dešti.

Bavíme se o jednoduchém kusu látky, která se dá pohodlně schovat do kazety připevněné na stěně domu. Ve složeném stavu tudíž nezabírá vůbec žádné místo, zatímco po rozložení může dosahovat šířky klidně až 14 metrů! To je dostatečný rozměr na to, abyste poskytli komfort klidně celé rodině a spoustě přátel, nemáme pravdu? To vše bez budování a bourání.

Připravte se na sezónu

Velké rozměry markýzy jsou skvělým řešením pro náročné majitele zahrad, již často pořádají grilovací a bazénové párty. Hlavně dávejte pozor, abyste zvolili opravdu kvalitní a odolné řešení. Přece jen chcete zachytit všechno nebezpečné UV záření a případně i hustý déšť. Jaký produkt stojí za koupi?

Bavíme-li se o poctivých výrobcích, musíme zmínit oblíbenou společnost T-shade. Daní odborníci už více než dvacet dlouhých let instalují odolné markýzy na přání zákazníků. Nároční klienti si budou moci zvolit barvu plachty, díky čemuž vyzdobí své prostory. Určitě se vám bude hodit více inspirace, a tak se nezapomeňte podívat na webové stránky pod vloženým odkazem, prohlédněte si pestrý výběr možností a rozhodněte se sami, jaká je ideální pro vás.