Fandíte svému fotbalovému klubu? Ukažte jak moc!

HET liga se teprve rozběhla a mnozí z nás už vyrazili na stadion svého oblíbeného fotbalového klubu. Ostatně ty nejznámější jako Sparta, Slavia či Plzeň se už ukázaly i na mezinárodní scéně. Atmosféra na stadionech je často elektrizující, což je do jisté míry dáno nejenom hlasitým skandováním, ale také jednotným oblečením, choreo a dalšími estetickými prvky. Pokud chodíte na fotbal pouze ve standardním vycházkovém oděvu, měli byste si pořídit minimálně některé základní doplňky, s nimiž vyjádříte jednoznačně svou příslušnost ke konkrétnímu klubu. Oč se jedná? To vám prozradíme v následujících řádcích.

Dresy a trička jako klasika

Když se podíváte třeba na stadionu AC Sparta Praha na Letné do publika, zjistíte, že do sparťanského kotle se v podstatě nedá přijít v civilním oblečení. Nejčastěji na sobě mají fanoušci letenského fotbalového klubu klasické dresy. Jedná se o repliky s číslem, jménem, případně pouze s potiskem sponzora či bez něj. Výbornou volbou jsou ale také trička, na nichž se nachází potisk vyjadřující příslušnost nositele ke Spartě. Mnohdy postačí model v rudé barvě s nápisem Jsem hrdý SPARŤAN. Stejně tak si lze pořídit i mikiny, bundy a jiné druhy oděvů.

Spousta různých doplňků

Fotbal je sport, v němž se bez fanoušků prostě a jednoduše neobejdeme. I proto byste měli vyrazit fandit či jen tak do společnosti s doplňky. Jmenovat bychom z nich mohli tradiční náramky. Ty jsou na první pohled nenápadné, nicméně pohled na některý z nich jasně ukáže vaši klubovou příslušnost. Výbornou volbou je například náramek s nápisem Slávista. Vybrat si samozřejmě lze z bílého nebo červeného provedení. Klubové barvy mohou ale jasně symbolizovat i třeba přívěšky, brýle anebo jiné doplňky běžného použití. Ať už se rozhodnete pro Baník Ostrava, Bohemians Praha anebo zmiňovaný klub z trojlístku Sparta, Slavia a Plzeň, vybavte se těmi správnými fanouškovskými věcmi. Zvládnete to bez problémů na https://www.fandime.eu/.

Facebookové komentáře

Přidat komentář