Erotická masáž: co vás na ní čeká a jak si ji nejlépe užít?

Možná ještě před pár lety by byl kontakt na salon, který poskytuje erotické masáže, sdělován jen šeptem mezi známými. Naštěstí se doba změnila a masáž s nádechem erotiky si může dopřát kdokoli.

V čem se liší?

Při slově masáž si většina lidí vybaví masérku, která svými prsty a rukama pomáhá uvolnit a zregenerovat unavené svaly v určité partii těla, nejčastěji na zádech, šíji nebo lýtkách. Erotická masáž se nevyhýbá žádnému kousku těla, masérka se postará o každý jeho kousek včetně intimních partií. Abyste si tak mohli masáž dokonale vychutnat, odhoďte stud a užijte si každý dotek od začátku do konce. Erotická masáž totiž může, ale nemusí, skončit vaším orgasmem a tím vás dokonale zbavit napětí a stresu.

Jak probíhá?

Kromě klasické erotické masáže si můžete vybrat i jiné typy, jako je nuru nebo tantra masáž.

Masérka vás nejdříve namaže olejem, případně pokud si vyberete masáž mýdlovou, tak bublinami. Poté vás začne masírovat a dotýká se a masíruje vás po celém těle. Po celou dobu můžete mít zavřené oči a užívat si každý dotek nebo naopak nechat oči otevřené a pozorovat masérku při práci. Můžete si s ní i povídat, vše je jen na vás, důležité je, aby byla masáž příjemná a cítili jste se pohodlně. Tomu je přizpůsobené i prostředí s tichou hudbou, tlumeným světlem a vůní, která navozuje atmosféru klidu a relaxace. Erotické masáže jsou zakončené většinou vaším vyvrcholením, hlavní poslání je ale stále načerpání nové energie a regenerace těla i duše. S masérkou se i můžete domluvit, pokud jsou vám doteky v určitých místech třeba nepříjemné.

Při výběru masážního salónu dbejte na reference i celkový první dojem, pokud má být masáž kvalitní a zážitek nezapomenutelný. Erotická masáž v Praze může být odměnou po náročném pracovním dni a nezapomenutelným zážitkem, který budete chtít zopakovat.