Přeskočit na obsah
Domů » BYDLENÍ » Dřevostavby na klíč od Martinice Group

Dřevostavby na klíč od Martinice Group

Fotografie: valbová střecha

Rozhodli jste se pro život v dřevostavbě a máte zájem nechat si ji postavit na klíč? Je třeba si uvědomit, že kvalitní dům se odvíjí od kvality použitých materiálů. V tomto ohledu je žádoucí obrátit se na spolehlivého stavitele, který poskytuje potřebné záruky. Většina domů je financována hypotékou, kterou si bereme na desítky let, a je tedy žádoucí, aby se na první pohled „výhodná“ stavba, nestala drahou kvůli tomu, že již v průběhu splácení hypotéky na domě stále něco opravujeme z důvodu nekvalitně odvedené práce.

Profesionál na kvalitní dřevostavbu

Obraťte se s důvěrou na profesionála. Firma Martinice Group patří mezi ty nejlepší v oblasti kvalitních dřevostaveb. Tradice a dlouholeté zkušenosti při výrobě v kombinaci se špičkovými technologiemi a přesností na milimetry u každé dřevostavby na klíč jsou zárukou maximální spokojenosti. Oceníte i to, že objednaný projekt je flexibilní až do posledního momentu. Už v základní variantě dřevostavby je součástí nízkoenergetický standard. Na konstrukční systémy je navíc poskytována záruka 25 let.

Rodinné domy pro spokojené bydlení

Rodinné domy dřevostavby jsou tím pravým řešením pro spokojené bydlení, a to v případě, že se o vše postará osvědčený dodavatel, který pro zhotovení používá kvalitní materiály a nabízí kompletní služby. Už ve standardním provedení oceníte nadstandardní tepelně izolační vlastnosti rodinného domu. Základem pro bydlení, které bude přesně podle vašich představ, je výběr té správné společnosti, od které si dům necháte postavit. A právě kvalita a záruky, které poskytuje, jsou hlavní kritérium při rozhodování.

Kvalitní krovy a vazníky

Stavíte nebo rekonstruujete a potřebujete na svou střechu krov potřebné kvality? Vedle realizací dřevostaveb na klíč se můžete na společnost obrátit i v oblastech, jako jsou krovy nebo vazníky. V Martinicích pro vás vyhotovíme krovy z přírodního a osvědčeného materiálu – dřeva.