Dřevěné hodinky oživí každý outfit

Hodinky už dávno nejsou pouze ukazatelem času. Mnohokrát slouží spíš jako módní doplněk, kterým nositel ukazuje svůj vkus. Právě proto se na trhu objevují čím dál zajímavější modely, s nimiž budete originální. A mezi takové rozhodně patří dřevěné hodinky.

Dřevěné hodinky jsou uměleckým dílem. Vždyť už i samotné dřevo jím je. Každý strom má svou historii a texturu, na celém světě byste nenašli dva stejné. I hodinky vyrobené z něj jsou tedy unikátní.

Proč si pořídit dřevěné hodinky?

Protože s nimi budete originální. Na českém trhu sice objevíte několik dodavatelů tohoto zboží, ale zamyslete se, kolik lidí ve vašem okolí je nosí? Přitom padnou krásně i k formálním outfitům.

Další obrovskou výhodou je jejich nízká hmotnost. Každý model váží jen několik desítek gramů, jsou tedy lehké jako pírko a na ruce je téměř neucítíte. Je třeba na ně být malinko opatrnější, dřevo je náchylné na poškrábání.

Co všechno je na hodinkách dřevěné?

Hodinky ze dřeva pochopitelně obsahují i jiné materiály než jen čistě dřevo. Nikdo nedokáže udělat dřevěný strojek, který je řídí, někdy mívají i kožený pásek. Na druhou stranu se objevují i modely s páskem korkovým. Záleží jen na vás, co si vyberete. Ostatně výběr je dost bohatý. Mezi dřevěnými hodinkami objevíte typy s analogovými ručičkami, digitální provedení i naprosto unikátní varianty, které mají místo čísel dvanáct dírek a čas signalizují červeným puntíkem v této dírce. Zajímá vás, jak asi mohou takové hodinky vypadat? Prozkoumejte nabídku na webu DreveneHodinky.eu.

Vsaďte na ruční výrobu

Přečtěte si dřevěné hodinky recenze na výrobky od firmy Bobo Bird a budete mít jasno. Firma používá javorové, bambusové, ebenové a teakové dřevo, které se rok suší a pak ručně zpracovává. Vyrobit jedny hodinky trvá asi tři dny, během celého procesu se dbá na udržitelnost a životní prostředí. Dřevěné hodinky jsou ekologické. Potřebujete ještě další důvody, proč si je pořídit? Mimochodem mohly by být také velmi pěkným dárkem.