Díky zastřešení SKYTRIUM se z vaší terasy stane celoroční místnost

Jste zvyklí si v létě vzít knihu a jít si odpočinout na terasu, nebo tady pořádáte večírky s přáteli? Představte si, že byste tohle mohli dělat celoročně. Pokud si terasu zastřešíte, je to skutečně možné, stane se z ní vlastně další místnost, kterou lze využívat.

Ne všechny způsoby zastřešení jsou dostatečně odolné a uzpůsobené tomu, abyste terasu mohli využívat celoročně. Jednou z nejpokročilejších možností je zastřešení vyvinuté firmou Albixon a.s. s názvem SKYTRIUM. Sám výrobce o něm tvrdí, že začíná tam, kde končí běžné zastřešení teras. V čem je tedy tak revoluční?

Design vás dostane

SKYTRIUM si většina lidí oblíbí už na první pohled. Jedná se o lehkou konstrukci, která však odolává povětrnostním vlivům i náporu sněhu. Je vyrobená z hliníku a polykarbonátových výplní, připevňuje se k jedné opěrné zdi.

K dispozici je ve třech různých variantách, které se hodí ke každému domu. Moderní stavby skvěle doplní model Art sázející na čistý design a minimalismus. Mnoho lidí volí klasickou variantu Mia s rovnými liniemi, trochu specifický je pak model Rio se zakřivenými tvary.

Dá se dokonale přizpůsobit

Přestože se zastřešení terasy SKYTRIUM vyrábí pouze ve třech zmiňovaných typech, všechny z nich se dají ještě přizpůsobit. Možné je zvolit si výplně z bezpečnostního skla, nechat si vybudovat vlastní vstup pro domácí mazlíčky a samozřejmě si vybrat barevné provedení.

V létě vás nebude omezovat

Tu hlavní výhodu unikátního zastřešení jsme si ovšem nechali až na konec. SKYTRIUM je jedinečné tím, že vás v létě nijak neomezuje, dá se totiž plně roztáhnout. Kdo by se v létě skrýval pod střechou? Sluneční paprsky si užijete přímo, a když začne pršet, jednoduše konstrukci zase zavřete. Terasu si můžete užívat celoročně nehledě na počasí.

Zastřešení terasy SKYTRIUM se nepoužívá jen u rodinných domů, ale také u restaurací či hotelů. Více informací vám poskytne přímo český výrobce Albixon.