Crocsy pro všechny generace

Tzv. crocsy si oblíbily snad všechny věkové generace. Jsou pohodlné, barevné a na jedné fotografii je v nich zachycen i Jack Nicholson. Nosí je doslova všichni. Mladí, staří, číšníci i servírky. A ti se během jednoho dne hodně nachodí.

Na trhu se první crocsy objevily už v roce 2002 a od té doby se ho drží. A těch inovací, kterých se během těch uplynulých 16 let dočkaly. Je pravda, že poslední modely se od toho prvotního designu dost vzdalují. Dejte si ale pozor na to, že si pořizujete skutečnou značku Crocs, ne její levnou náhražku.

Bohatá škála obuvi

Značka Crocs dnes vyrábí skutečně bohatou škálu obuvi. Sandály, žabky, pantofle, ale i tenisky, či tzv. slip-on boty. Viděli jste ale třeba i baleríny Crocs? Ty jsou jedním slovem originální. A pohodlné. Naším tipem jsou balerínky Melissa, které ke všemu ještě krásně voní! Kouzelné jsou i dětské boty, ať již se jedná o holínky, sandálky nebo zimní sněhule. Botky jsou samozřejmě k dostání v různých barvách, nechybí ani populární zlatá, starorůžová či pudrová. Vybírejte například na different.cz.

Spodní prádlo Calvin Klein

Když si už budete vybírat boty, klikněte i na sekci spodní prádlo Calvin Klein, které je tak pohodlné, že ho na sobě vůbec necítíte. A o to jde především. Spodním prádlem sice neoslníte okolí, známkou vaší úrovně však bezesporu bude. Proto dbejte i na jeho výběr. Dámské spodní prádlo Calvin Klein, to je bohatá nabídka především sportovního bezešvého prádla, které ani pod těmi nejtěsnějšími outfity není vidět. Co se barev týče, stále vede bílá, černá, šedá, ale třeba i růžová či modrá. U žádného kousku samozřejmě nechybí ikonická páska Calvin Klein.

Dámské plavky Calvin Klein

Ikonická značka si pro vás na tuto sezónu připravila i neotřelé plavky. Obzvláště působivé jsou například černé dámské plavky Calvin Klein se zlatým pruhem. V kolekci ale nechybí ani vyloženě letní barvy, jako je oranžová, modrá či želená. Všechny plavky vynikají jednoduchým, ale o to více působivým střihem, který dává vyniknout křivkám ženského těla. Ani plavkám samozřejmě nechybí ikonický pruh s logem značky.