Čokoládové pralinky nikdy nezklamou

Patříte mezi milovníky čokolády? Pak určitě nedáte dopustit na luxusní delikatesu v podobě belgických pralinek. Současně jsou ideálním dárkem, neboť jsou k dostání v podobě bonboniér a jiných dárkových setů.

Sázka na jistotu

Tou jsou světoznámé belgické pralinky, které se těší všeobecné oblibě. Skvělou zprávou je, že si je můžete libovolně nakombinovat do dárkové krabičky dle vaší chuti. Na výběr je bílá, hořká nebo mléčná čokoláda s nespočtem lákavých náplní. Co říkáte na košíček s Tiramisu krémem, nugát s rýžovými křupinkami či pistáciový marcipán v hořké čokoládě?

Je z čeho vybírat

Jak bylo zmíněno výše, čokoládové pralinky uspokojí všechny mlsné jazýčky. Jejich základem je kvalitní belgická čokoláda, která je garancí čerstvosti, tradiční receptury a nejlepší přísady. Mezi ně patří 100% kakaové a přírodní máslo, čerstvá smetana, turecké oříšky, italské mandle, ořechy z Grenoblu či Morello třešně z Périgordu.

Nakombinujte si, co máte nejraději

Určitě jste se někdy setkali s bonboniérou, ze které vám chutnaly pouze 1-2 druhy bonbonů. Jak se této situaci vyhnout? Navolte si vlastní kombinaci čokoládových pralinek, díky čemuž už nebudete kvůli žádné chuti zklamáni. Nejen, že si zvolíte bonbony, jež máte nejraději, nýbrž si vyberete též balení luxusní bonboniéry. Dárková krabička může mít tvar plechového či papírového srdce. Jím zcela jistě své nejmilejší potěšíte. Velmi luxusně vypadá balení ve tvaru šperkovnice či v podobě hnědé kulaté krabičky.

Tip na dárek pro zaměstnance

Pralinky Praha je možné využít i jako vhodnou pozornost pro vaše zaměstnance, klienty nebo obchodní partnery. Balení lze potisknout vaším logem, doplnit komplimentkou s osobním přáním a zajistit doručení rovnou příjemci. Na takovýto originální gurmánský zážitek jen tak nezapomenou!