Přeskočit na obsah
Domů » ŽENY » Chcete zdravou a pěknou pokožku? Dopřejte jí mikrojehličkování!

Chcete zdravou a pěknou pokožku? Dopřejte jí mikrojehličkování!

mikrojehličkování

Základním pravidlem péče o váš obličej je fakt, že zdravá pokožka je krásná pokožka. Péče o ni vyžaduje každodenní úsilí a v žádném případě se nesmí zanedbat. V čem vašemu obličeji pomůže moderní mikrojehličkování?

Pečujte poctivě o svoji pokožku

Každodenní peeling a pleťové krémy jsou naprostou samozřejmostí pro každého, kdo se chce těšit ze zdravé a pružné pokožky. Tyto činnosti ovšem samy o sobě rozhodně nestačí. V posledních letech se velmi populárním způsobem péče stalo mikrojehličkování (mezoterapie). Co zvládne zmíněný způsob péče udělat s vaším obličejem?

Podstatou mezoterapie je vyvolání kontrolovaných zánětů na problémových místech vaší pokožky, následkem čehož se spustí regenerativní proces. Během takového procesu dochází k zásobování postižených míst účinnými látkami a následné kompletní opravě. Díky tomu se vaše pokožka posílí a bude mít krásný vzhled.

Mějte kosmetický salón doma

V profesionálních salónech stojí tato služba okolo několika tisíc. Vy si můžete potřebný nástroj Dermapen pořídit domů, a stát se tak vlastní kosmetičkou z pohodlí domova. Díky tomu ušetříte pořádný balík a budete si moci dopřávat péči, kdykoliv se vám zachce.

Samozřejmě nelze jen zakoupit nástroj a začít na sobě pracovat. Ke koupi totiž dostanete i kompletní návod a budete se moci zúčastnit certifikovaného videokurzu, který vás naučí používat Dermapen vhodným způsobem.

Věřte nám, že s takovou péčí proměníte svůj obličej k nepoznání a vašemu okolí se budete zdát mladší a krásnější. Pokud tedy chcete mít vysněnou pokožku, navštivte stránky eshop.dr-nek.cz. Pečlivě si pročtěte všechny výhody používání zmíněného produktu a sami se rozhodněte, zdali si chcete dopřát pružnější a krásnější obličej. Nezapomínejte jej ovšem používat pravidelně, to je totiž základ.