Vybíráme alternativní tonery: Pořiďte TOREX a vsaďte na českou kvalitu

O alternativní tonery do laserových tiskáren je velký zájem. Důvod je zřejmý – ve srovnání s originálem jsou podstatně levnější. Výběr na trhu je obrovský, alternativní toner seženeme snad pro všechny modely tiskáren. Hlavním problémem neoriginálních náplní jsou však rozdíly v kvalitě konkrétních výrobků a také v zákaznickém servisu prodejců. Pokud vsadíte na českou výrobu a rozhodnete se pro pořízení tonerů TOREX, vyhnete se zklamání a zbytečným problémům.

Alternativní tonery Torex

Tonery Torex

Chcete ušetřit za tisk, ale vyžadujete kvalitu srovnatelnou s originálem? Zvolte alternativní toner Torex a nemůžete se zklamat.

Výrobce českých tonerů si kvalitu ohlídá

Alternativní tonery jsou často vnímány jako plastové „černé skříňky“ neznámého původu, které jsou naplněné univerzálním tiskárenským práškem. Český výrobce tonerů TOREX tyto představy boří a svou filozofii staví na naprosto odlišném přístupu. Každý toner se pečlivě kontroluje a vyrábí se na základě předlohy originálu. Díky tomu je z hlediska konstrukce a kvality totožný s originálem.

TOREX patří mezi exkluzivní alternativní tonery dodávané pod vlastní značkou. Důraz na jedinečnost a punc kvality dokazuje i designové balení, které vynikne i mezi originálními tonery.

TOREX – po boku s originálními tonery

Zmiňované alternativní náplně jsou k sehnání v internetovém obchodě výrobce Originalnitonery.cz. Název e-shopu naznačuje, že se obchod specializuje zejména na prodej originálních tonerů. Výrobce díky každodenní práci s originálními tonery získal jedinečné know-how, díky němuž je schopen vyrábět vlastní náplně. Za jejich kvalitou si stojí a nebojí se opatřit je vlastní značkou.

Vyskytla se závada? Do 24 hodin budete mít nový toner

Pro malé i velké firmy představuje závada na tiskárně či toneru závažný problém, který může ohrozit její běžný chod. Kanceláře si nemohou dovolit čekat celý měsíc na vyřešení reklamace. Pro výrobce tonerů TOREX je rychlý zákaznický servis na prvním místě. Jakékoliv případné komplikace či reklamace vyřeší do 24 hodin. Případná závada na toneru bude už během zítřka minulostí.

Prázdné tonery nabídněte ke zpětnému výkupu

I když jsou zmiňované české tonery cenově výhodné, náklady na tisk je možné ještě snížit. Součástí filozofie firmy je minimalizování dopadu na životní prostředí. Proto vykupuje prázdné tonery, originální i TOREX, a ekologicky je zlikviduje či dále zužitkuje. Pokud budete zodpovědní a nebudete prázdné kazety vyhazovat do popelnice, odměnou pro vás bude sleva až 100 Kč za jeden prázdný toner při další objednávce.

Pokud je pro vás kromě nízké ceny důležitá i spolehlivost a kvalita srovnatelná s originálem, po jiných tonerech už nesáhnete. Pravidelným nákupem se navíc zapojíte dobonusového programu, díky kterému si vyberete z mnoha cenných dárků včetně špičkové elektroniky.

Zdroj fotografií: Originalnitonery.cz

Facebookové komentáře

Přidat komentář