5 x ano pro klasické kalhotky

Blíží se doba velkých slevových akcí, nebylo by od věci si tedy pořídit nějaké spodní prádlo do zásoby. Pokud se chystáte na koupi kalhotek, tak určitě přemýšlíte o nejvhodnějším střihu. Jaký kousek by byl ten pravý? Bokové, tanga, bikiny, klasické, vysoké? Variace spodního prádla jsou různé, kterým tedy dát přednost? Co takhle klasiku? Povíme vám pět důvodů proč.

1. Pohodlné i originální

Ať už po nich toužíte nebo ne, tak se stejně pro ně rozhodnete. Protože nad všemi detaily a zpracováním zvítězí pohodlnost. Proč se trápit v tangách a proč nám má být zima v mini bikinách? Ne! Klasické kalhotky jsou rozhodně tou nejluxusnější volbou. Dámské spodní prádlo nemá důmyslnější variantu než klasické kalhotky. Je tomu tak i proto, že mají perfektní střih, který je šitý tak, aby netlačil. A většinou bývají bavlněné, tedy jsou ideální i ze zdravotního hlediska. Ale můžete si vybrat nejen různé motivy kalhotek, ale též různé materiály. Tím se mohou klasické kalhotky originálním způsobem odlišovat.

2. Neutrální tvar

Klasické kalhotky se těší oblibě právě také z důvodu jednoduchého trojúhelníkového tvaru. Jednoduše daný neutrální střih zakrývá, co má. Ovšem i takové klasické kalhoty mohou patřit mezi smyslné spodní prádlo. Stačí do designu vnést třeba krajkový detail nebo průhledný materiál a můžete se z nich těšit i pohledem.

3. Lichotí postavě

Klasický střih je chytře tvarovaný, tedy každý typ postavy, ať už jablko, hruška, hodiny, si ho může užít dle libosti. Trojúhelníkový tvar skutečně lichotí každé postavě a dá se dokoupit také vyšší varianta klasických kalhotek, a tak mohou lehce skrýt vaše boky či bříško. Klasické kalhotky se nabízí s různými motivy a též v barevných provedeních dokreslujících linii postavy.

4. Mnoho variant

Právě jednoduchost klasických kalhotek vybízí mnohé návrháře a výrobce spodního prádla k mnohým zpracováním. Můžete je najít kombinované s mnoha barvami i motivy, s proužky i s puntíky, s nepřebernými směsmi látek. Ať už dáváte přednost krajce, elastanu, modalu či bavlně, určitě si vyberete.

5. Sexy ze všech stran

A ano i klasické kalhotky mohou působit eroticky. Díky zajímavé barevné paletě, elastičnosti materiálu a krajkovým, síťovaným či průhledným prvkům, budete mít na sobě velmi svůdný kousek. Některé druhy klasických kalhotek se vyrábí i s perforacemi.

S klasickými kalhotkami můžete mít pohodlí i luxus přímo na těle. Také je máte nejraději nebo preferujete extravagantnější kousky?