3 tipy na elegantní a efektivní řešení předsíně

Předsíň pro mnohé majitele nemovitosti nepředstavuje nijak důležitou místnost. Bohužel je to škoda, protože právě tady se jako první ocitá každá návštěva! Pokud jste se rozhodli pro její přestavbu právě nyní, jste na správné adrese. V následujících řádcích se totiž soustředíme na vybavení, jež by nemělo v předsíni chybět.

Zapomeňte na rozházené boty!

Mnohým lidem se v souvislosti s předsíní vybaví elegantní botník. Není se vůbec čemu divit! Vždyť uschování obuvi by mělo být jakousi povinností. Boty rozházené po celé předsíni vypadají nevzhledně a majitele daného domu či bytu vykreslují jako člověka nedbajícího na pořádek. Botníky přitom dnes nejsou extrémně drahé a pořídit si je lze hned v několika variantách. Asi nejvíce oblíbené jsou takzvané sklopné modely. Boty jsou v nich umístěné našikmo a botníky se otevírají prostřednictvím výklopného systému. Jinak je možné také volit klasické varianty třeba s posuvnými dveřmi.

Odložte si pohodlně své svršky

A co taková šatní skříň? V předsíni rozhodně nemůže chybět! Vždyť kam byste si odložili kabáty, bundy anebo čepice s rukavicemi? Stejně tak návštěva potřebuje pověsit své svršky. Optimální volbou je model šatní skříně, jež je částečně otevřená. V této části se navrtají otvory a namontují věšáky. Mnohdy lidé volí i menší komody, vedle nichž se ukotví věšáky přímo do zdi. V tomto případě ovšem hrozí ušpinění oděvů od zdi.

A kde si lze sednout?

Zvažujete nákup pohovky do předsíně? Pokud máte tuto místnost opravdu prostornou, neměl by to být problém. Optimální volbou je ale spíše nákup sedacího botníku. Ten vám dokáže ušetřit spousty místa. Posezení nemusí být nijak výrazně komfortní, jelikož sedíte v podstatě pouze malou chvilku. Jestliže chcete přece jenom poskytnout návštěvě či sobě vyšší míru komfortu, nakupte několik podušek. Barevně je sladíte se skříní či botníkem bez jakýchkoli problémů.