3 důvody, proč vystudovat MBA na OBEI

MBA, Master of Business Administration, je v poslední době hojně diskutovaným tématem. Je to jen zbytečný trend, nebo vám může do života skutečně něco dát? A kde se pustit do studia, když se vyrojilo tolik škol?

Kromě jiných si cestu na český trh našla škola Oxford Business Education Institute, která u nás dříve působila skrze mateřskou společnost v UK. Ve výuce vyznává zahraniční postupy, a tak se zde setkáte s trochu jiným přístupem než v českých školách (ale nebojte, studujete MBA česky). Většině studentů praktické a lidské jednání vyhovuje. To však nejsou jediné výhody. Pojďme se podívat, proč se vůbec vyplatí MBA studovat a z jakých důvodů zrovna na této škole.

1. Vyšší plat a lepší profesní uplatnění

Průměrný plat člověka, který má za sebou studium MBA, je vyšší. Odhaduje se, že v mnoha případech se vám díky zvýšení platu za dva až tři roky vrátí náklady investované do studia. Statistiky OBEI to jasně potvrzují. 91 % jejich absolventů získalo do jednoho roku lepší pracovní uplatnění a 71 % bývalým studentům se náklady na vzdělání vrátily taktéž do roka.

2. Užitečné znalosti a praktické dovednosti

Studium MBA vám, na rozdíl od mnohých vysokoškolských programů, neposkytne pouze bezvýznamný titul. Obvykle je zaměřeno na praktické dovednosti. Nejste zkoušení na žádná nazpaměť naučená fakta, získané znalosti musíte prokázat na reálných projektech. Zbýváte se také pouze tím, co skutečně využijete. OBEI má devět specializací, takže si každý najde to svoje.

3. Studium dostupné každému

Do studia MBA se může pustit kdokoliv, kdo má za sebou vysokoškolské studium na bakalářském stupni či aspoň 24 měsíců praxe na manažerské pozici. Obrovskou výhodou je, že výuka probíhá přes internet, učíte se tedy odkudkoliv a kdykoliv – třeba až děti usnou. Přesto je MBA online uznávané za plnohodnotné vzdělání. Nebudete o nic ochuzení, veškeré materiály jsou důkladně připravené pro online použití. Délka studia záleží pouze na píli konkrétního studenta. Dá se zvládnout už za čtyři měsíce, průměrná doba je deset měsíců. Cena u OBEI je jedna z nejnižších na trhu, navíc se dá rozložit do měsíčních bezúročných splátek.

Potřebujete ještě další důvody?

25527-fbfinal2