Domů » ŽENY » Znáte aktuální trendy?

Znáte aktuální trendy?

aktualni trendy

Svět se rychle mění a my s ním. Co bylo běžné, již dávno neplatí a lidé se relativně rychle přizpůsobují novým podmínkám, ale i módním trendům a novým technologiím. Co dnes hýbe světem?

Lekce online

Koronavirus zasáhl všechny lidi do jednoho. A velký zásah postihl také různé formy vzdělávání a sportu. Děti si musely zvyknout na online výuku doma u počítačů a učitelé začali poskytovat online lekce přes internet. Třeba cizí jazyky nebo doučování. Podobně se vyvíjela i nabídka sportovních lekcí. Dnes tedy není žádným problémem si zapnout počítač, převléci se do sportovního oblečení a v soukromí domova si zacvičit. Záznamy jsou často zdarma například na Youtube, pokud se však chcete přihlásit na online cvičení, většinou si jej také online zaplatíte. Možnosti jsou široké – jóga, posilování, pole dance nebo třeba aerobic.

Tělo bez ochlupení

Nevěřte extrémistkám, které se chlubí na sociálních sítích chlupatým podpažím! Chápeme touhu po přirozenosti, ale zarostlé dámy se nám opravdu nelíbí. Pokud chcete být krásná, jistě chloupky pravidelně odstraňujete. Pokud vás tyto rituály nebaví nebo zdržují, nabízí se skvělá varianta. Laserová epilace zajistí trvalou likvidaci chloupků kdekoliv na těle. Stačí pár návštěv specializovaného pracoviště a můžete dát svým chloupkům vale. A natrvalo! Novinkovým přístrojem je například nová generace německého přístroje Phoenix s moderní technologií. Dejte sbohem častému holení, podrážděné pokožce a zarůstajícím chloupkům!

Car sharing

Již nemusíte kupovat vlastní auto. Pokud nejezdíte denně stačí si jej občas půjčit. Sharování auta (tedy sdílení) se stalo běžnou součástí individuální dopravy. U nás již funguje několik větších firem, které se tímto byznysem zabývají. Vy si můžete kdykoliv jejich auto půjčit a využívat jej přesně takovou dobu, kterou potřebujete. Pak jej zase bez starosti vrátíte. Některé firmy nabízejí také možnost sdílení soukromých automobilů. Takže můžete za úplatu půjčit svoje auto někomu jinému, pokud na to máte žaludek…

Košilové šaty

Tento typ oděvu milujeme. A oprávněně! Je totiž velice praktický a sluší snad každé ženě. Ideální do práce, do společnosti i na doma! Stačí vybrat správnou variantu, barvu, vzor a délku. Košilové šaty jsou módním evergreenem!

Nevýchova

Nevýchova neznamená doslova nevychovávat dítě. Naopak znamená spíše dítě respektovat a dát mu šanci. Nevýchova neuznává tvrdou autoritativní výchovu. Není však v žádném případě laxní a bez jasných pravidel. Děti jsou taky lidi, ale potřebují samozřejmě znát svoje hranice. A nevýchova se jim tyto hranice snaží dát zábavnější a přirozenější formou. Nevýchova netrestá, nevýchova vysvětluje. Nevýchova se snaží napravit trápení mezi rodiči a dětmi. A věřte, nebo ne, opravdu se jí to daří. Autorkou je speciální pedagožka Katka Králová a její styl pochopení vztahu rodičů a dětí se úspěšně šíří celým světem.

Přestat kouřit

Trend drsných mužů s cigaretou v ruce je dávno pryč. Zapomeňte na kouření v kancelářích, jako v 70. letech, zapomeňte i na kouření v restauracích nebo na koncertech. A komu to vlastně chybí? Trend je jasný, nekouřit! Proč taky, když je jasně prokázaná negativní vliv na zdraví člověka. Jako jistý kompromis vidíme elektronické cigarety, které oproti těm papírovým neobsahují až 4000 jedovatých látek, které se při spalování uvolňovaly do plic a do okolí kouřícího člověka. Elektronické cigarety mohou být dokonce i bez nikotinu.

Máte tipy na novodobé trendy, které hýbou vaším světem dnes a denně? Dejte nám vědět, možná se objeví v našich příštích tipech a novinkách!