Změňte kariéru s VímVíc.cz

Nejste v práci příliš spokojení, toužíte po změně, ale už dlouhou dobu k tomuto kroku marně sbíráte odvahu? Máme pro vás ten definitivní impuls, který vás dokope k rozhodnutí opustit zaměstnání, kde se vám nelíbí, a odstartovat lépe někde jinde.

Slyšeli jste už někdy o portálu VímVíc.cz? V dřívějších letech byl známý především svými online kurzy. Jednalo se o první větší český projekt, který přinášel zahraniční trend online vzdělávání. Dodnes na webu najdete spoustu zajímavých videokurzů zaměřených na nejrůznější témata. Pomohou vám naučit se nové dovednosti, díky nimž pak třeba získáte lepší zaměstnání. A právě na to se nakonec celý portál specializuje – pomáhá lidem hledat práci snů.

Všechno máte pěkně pohromadě

Na VímVíc.cz najdou spoustu zajímavých informací všichni, již touží po nové práci. Nachází se tady přímo nabídky práce, ale mnohem zajímavější jsou konkrétní informace o zaměstnavatelích, které jen tak někde nenajdete. Tady se mluví otevřeně, takže než se půjdete někam hlásit o práci, nejdříve si prozkoumejte svého potenciálního zaměstnavatele přes VímVíc.cz.

Poučte se ze zkušeností jiných

Aby byl člověk v zaměstnání spokojený, musí nejen dělat činnost, která ho baví, ale také být obklopený dobrým kolektivem. Nikdo nechce pracovat ve firmě, kde si vedoucí smlsávají na svých podřízených, kde panuje závist a kolegové se navzájem podráží. A přesně tohle zjistíte, když si otevřete profily firem na VímVíc.cz a přečtete si názory reálných zaměstnanců.

Současní i bývalí zaměstnanci tam k firmám píšou hodnocení zaměstnavatele. Chválí, co je třeba pochválit, a kritizují, co by se hodilo změnit. Nejde o žádné pomluvy, informace jsou pravdivé. Nejsou zveřejňovány za účelem poškodit společnost, naopak jí mohou pomoci. Jde o reálnou zpětnou vazbu.

Kromě výše zmíněného najdete na VímVíc.cz také velmi pěkné články s radami ohledně hledání zaměstnání, psaní životopisu a další materiály, které vám pomohou na cestě za prací snů. Tak vzhůru do neznáma!