Přeskočit na obsah
Domů » PRO FIRMY » Zdravotnická halena s potiskem potěší dětské pacienty

Zdravotnická halena s potiskem potěší dětské pacienty

Proč mají děti častokrát strach z nemocnic a návštěv lékařů? Někdy jsou tyto negativní pocity opodstatněné předchozí špatnou zkušeností. Velmi často jde ale prostě jen o to, že lékařské prostředí působí příliš neosobně, sterilně, děsivě. Zkuste ho malým pacientům zpříjemnit. A nejen jim!

Nemocnice není ani holubník, ani hrací koutek. To platí i pro ordinace dětských lékařů. Samozřejmě je nutné dodržovat veškeré hygienické předpisy, dbát na čistotu a sterilitu. Děti nemůže vítat sestřička v kostýmu Červené karkulky, bylo by to i nepraktické. Kde by si nosila zdravotní pomůcky? V košíčku? Podobný efekt však může mít zdravotnická halena s potiskem! Ano, pokud to ještě nevíte, zdravotnické oblečení nemusí být pouze bílé, modré nebo zelené.

Haleny s potiskem zvířátek do dětských ordinací

Ve zdravotnictví se pracovní oděv nosí z jasných důvodů. Především je pohodlné a praktické. Nikdo ale neříká, že zároveň nemůže vypadat k světu. E-shop Fomipro má ve své nabídce zdravotnické haleny v různých veselých barvách, třeba pastelových. Do ordinací dětských lékařů jsou pak jako dělané haleny s potiskem soviček, ptáčků apod. Děti je třeba obklopovat veselým světem. Potisk pak navíc můžete využít abyste dítě zabavili, třeba když mu jdete píchnout injekci. Stačí mu fixovat pohled na nějaké zvířátko na vaší haleně a v tom zaujetí si možná ani nevšimne, že už očkování proběhlo.

Doplňte outfit barevnou obuví

Barevná zdravotnická halena a bílé kalhoty jsou outfitem, který splňuje veškeré nároky a zároveň je veselý. Ozvláštnit ho může ještě barevná zdravotnická pracovní obuv. Pro sestřičky a lékařky třeba s květinami. I zdravotní pantofle se vyrábějí v hezkých barvách, nemusíte chodit nikam do obchodů, ve kterých je kvalita a péče o vaše nohy sporná.