ŽĎAS je strojírenská firma nabízející pestrou škálu služeb

Ve strojírenském průmyslu působí spousta společností, ovšem ne všechny jsou spolehlivé a dokážou pokrýt veškeré vaše požadavky. Jestliže hledáte specialistu, jenž nabízí zařízení pro volné kování i zpracování kovového odpadu, není nic jednoduššího než se obrátit na ŽĎAS. Jedná se o ryze českou akciovou společnost, která zahájila svou činnost v roce 1951. Za dobu své existence si vybudovala pevné postavení a pověst stabilní firmy. V následujících řádcích vám ŽĎAS nejenže představíme, ale také vám prozradíme, v jakém případě se na ni můžete spolehnout.

V současné době zaměstnává na dvě tisícovky pracovníků. Pod svými křídly má navíc dceřiné společnosti TS Plzeň a ještě ŽĎAS RUS.

Co všechno ŽĎAS nabízí?

Bylo by opravdu těžké najít strojírenskou firmu s tak širokým zaměřením, jako je právě ŽĎAS. Zaměřuje se na tvářecí stroje, zařízení pro volné kování, ale také zařízení na zpracování šrotu. Oslovit ji můžete také v případě, pokud sháníte hydraulické lisy, zařízení na zpracování válcovaných výrobků a zařízení pro rovnání materiálu. Stejně tak vám přijde vhod, pokud sháníte inspekční a rovnací linky pro úpravu tyčí.

Uvedeným výčtem však ještě nekončíme. ŽĎAS působí i ve výrobním sektoru, přičemž v jejích dílnách vznikají odlitky od 200 do 50 000 kg, výkovky od 20 do 9 000 kg a ingoty od 500 do 20 000 kg. Požádat ji navíc můžete o výrobu modelů a lisovaných nástrojů pro automotive.

Jak ŽĎAS oslovit?

Jestliže tedy máte zájem navázat spolupráci s danou společností, stačí jít na webovou stránku zdas.com, kde najdete veškeré kontakty – od generálního ředitele přes personální provoz až po divize strojírny. Domluvte si osobní schůzku a začněte spolupracovat s firmou tak velkého formátu, jako je ŽĎAS. Otevřou se vám nové šance, a navíc budete spokojeni i s cenovou politikou firmy.