Přeskočit na obsah
Domů » BYDLENÍ » Zaplaťte si návrh interiéru, nebudete litovat

Zaplaťte si návrh interiéru, nebudete litovat

Fotografie: návrhy interieru

Češi si rádi všechno udělají sami. Mnohdy si nedokážou přiznat, že na něco prostě nemají talent a bylo by lepší spolehnout se na odborníka. Většinou jsou na vině také finance. Proč by měli platit za něco, co mohou zvládnout sami? Jenže kvalita práce svépomocí je bohužel někde úplně jinde.

Úplně 100% tohle platí pro návrhy interiérů. Drtivá většina lidí si prohlédne fotografie na internetu, případně jde rovnou vybírat nábytek, což je ještě horší varianta. Mnohdy se vám pak stane, že se zamilujete do jednoho kousku, který se k vám domů vůbec nehodí, ale pro samé nadšení to nevidíte.

Jaké jsou problémy interiéru, který si navrhnete sami?

Především se vám brzy přestane líbit, možná už za dva roky nebude odpovídat aktuálním trendům a vy budete mít chuť ho celý předělat. Také se v něm možná nakonec nebudete cítit vůbec dobře. Dveře do kuchyně budete zavírat před vlastním i cizím zrakem a u kamarádky v obýváku vám bude příjemněji než doma. V takovém případě je prostě něco špatně.

Nikdy není pozdě na radu odborníka

Jestliže vás čeká zařizování nového domova, není o čem přemýšlet, najděte si interiérového designéra. Pomůže vám vybrat vhodný nábytek, rozmístit ho, vybrat osvětlení, podlahovou krytinu, výmalbu a doladit i ty nejmenší detaily a doplňky.

Pokud již bydlíte a nejste se svým bydlením spokojení, neváhejte a pusťte se do rekonstrukce. Možná ani nebude potřeba kupovat žádný nový nábytek. Třeba jen vymalujete stěny, koupíte tapetu, pořídíte si pár nových doplňků a hned bude místnost vypadat jinak.

Obraťte se na Czech designers

Nevíte o žádném interiérovém designérovi ze svého okolí? Podívejte se na práci Czech designers. Navrhují funkční a estetické interiéry, z jejich řešení číší minimalismus. Nezaleknou se ničeho, ať už jde o váš domov, kancelář nebo komerční prostory. Více informací a ukázky práce si prohlédnete přímo na Czech-designers.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.