Zabouchl jsem si dveře. Při hledání zámečnictví jsem narazil na firmu NEXT

Uspěchané pondělí. Přesně tak bych charakterizoval první duben. Zapomněl jsem si nastavit budík, tak jsem vstával skoro o hodinu později než obvykle nestihl si dát ani svou ranní kávu. Docela rychle jsem naběhl do koupelny, hodil jsem na sebe nějaké oblečení a vyletěl jsem z bytu jako blesk. Jakmile jsem chtěl zamknout, zjistil jsem, že klíče jsem nechal doma, a ještě v zámku. Volal jsem tedy do práce, že nedorazím, a počal jsem řešit tuhle prekérní situaci.

Hledal jsem firmu, která se mi dostane do bytu

Naštěstí jsem měl u sebe mobilní telefon, na němž jsem si mohl vyhledat někoho, kdo mi pomůže se zabouchnutými dveřmi. Narazil jsem na firmu NEXT, která mi ukázala, že zrovna přes vstupní dveře, jaké vedou do mého bytu, se lze dostat během pár sekund. Doporučili mi, abych zvážil výměnu těchto vstupních dveří za bezpečnostní alternativu, kterou nevítaní hosté jen tak nepřekonají.

Bezpečnostní dveře a jejich aspekty

Samozřejmě jsem nechtěl, aby se mi někdo vloupal do bytu. V noci jsem nemohl spát, neustále jsem přemýšlel nad tím, jak mizerně mám byt zabezpečený. Po probdělé noci jsem zašel na pobočku firmy NEXT, nejprve se jen informovat o bezpečnostních dveřích.

Pracovník firmy mi představil všechny bezpečnostní dveře NEXT a pak doporučil model SD 101, který lze montovat i do původních kovových zárubní. Potěšilo mě, že mají lepší tepelně-izolační vlastnosti a ochranu před hlukem, mohl jsem si vybrat z mnoha povrchových úprav, parádní přístup všech lidí v NEXTU mě přesvědčil si dveře bez odkladů pořídit.

Bezpečnostní dveře SD 101 jsou certifikované ve 3. bezpečnostní třídě, stejně jako bezpečnostní kování a vložka, mají 17 jistících bodů, vícebodový bezpečnostní zámek, bezpečnostní panty umožňující precizní seřízení dveří. Pro jejichž překonání potřebují zloději speciální nástroje. A tak už zase spím klidně, navíc neslyším hluk z chodby.

Facebookové komentáře

Přidat komentář