Domů » MUŽI » Vždy se vyplatí investovat do kvalitního tvrzeného skla pro iPhone

Vždy se vyplatí investovat do kvalitního tvrzeného skla pro iPhone

Tvrzené sklo pro iPhone

V podstatě existují dva druhy majitelů iPhonů, tedy v první řadě ti, kteří si nedokážou představit, že by zařízení za 30 tisíc korun a více nosili bez tvrzeného skla a obalu. Druhou skupinu pak tvoří lidé, jimž vlastně nevadí riskovat, a tak nekupují ani ochranné sklo, ani zadní kryt. V následujících řádcích vám prozradíme, proč se vyplatí investovat do těchto prvků.

Apple v září představil další sérii svých chytrých telefonů. Vzhledem k tomu, že pořizovací cena je vskutku vysoká a verze iPhone 13 Pro s 128GB úložištěm začíná na 28 990 korunách, vyplatí se investovat také do dalšího příslušenství, jako jsou skla, fólie, obaly a podobně. Samozřejmě seženete na trhu i tvrzená skla pro iPhone 12 a starší verze.

Důvody, proč koupit ochranné sklo

Vlajkové lodě kalifornské společnosti Apple jsou neuvěřitelně drahé, zejména jestli si pořizujete nejvybavenější variantu. Pokud chcete zajistit dlouhou životnost takovému zařízení, bez obalu a skla se jednoznačně neobejdete.

Apple představuje každý rok propracovanější smartphony. Jestliže chcete pokaždé upgradovat své zařízení, je dobré ho nosit v ochranném obalu se sklem, protože ho potom lépe prodáte. Doložíte si dalších pár tisíc korun a můžete mít opět nový iPhone.

V okamžiku, kdy vám iPhone omylem spadne, rozbije se obrazovka. Co se týče opravy, tak ta je nákladná a šplhá se nad 5 tisíc korun. Ochranná skla pro iPhone 12, 13 a další modely eliminují riziko, že se rozbije obrazovka. Prostě praskne jen ochranné sklo, které za pár stovek znovu vyměníte.

Kde koupit tvrzená skla?

Jestliže hledáte internetový obchod, odkud byste si objednali ochranné prvky pro svůj iPhone, podívejte se do nabídky e-shopu Tvrzenaskla.eu. V nabídce najdete různá provedení, ideální jsou skla označená jako 2.5D, respektive 3D. Dokonce jsou k dostání i ochranná skla na záda přístroje.